mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


Gév Huniber Kupa

18-19 października 2008, Gödöllõ

SZABLA

Bez sukcesów w Gödöllõ

Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa) i Paulina Kałka (MKS Kusy Szczecin) zdołały w pierwszej „16” ukończyć turniej Pucharu Europy Kadetów - Gév Huniber Kupa - rozegrany w węgierskim Gödöllõ. Sztuka ta nie udała się żadnemu z ich kolegów, startujących w turnieju chłopięcym. Najwyżej sklasyfikowany Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa) był osiemnasty. Trzeba jednak podkreślic, że konkurencja zwłaszcza wśród chłopców była ogromna. Wystartowało 188 zawodników.

Chłopcy

Kolejność :

1 Ferenc Valkai (Węgry)
2 Maximilian Kindler
3 Florian Lehnert (obaj Niemcy)
3 András Szatmári (Węgry)
5 Max Schmelzer (Niemcy)
6 Georgios Athanasopoulos (Grecja)
7 Artur Okuniew(Rosja)
8 Alexander Ryjik (USA)
-----------------------------------------------
18 Michał Tomasiak (Polska, UKS Victor Warszawa)
21 Piotr Koniusz (Polska, AZS AWF Katowice)
23 Adam Sęczek (Polska, UKS Victor Warszawa)
35 Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
44 Tomasz Pytel (Pałac Młodzieży Katowice)
55 Jakub Kuczyński (AZS AWF Warszawa)
61 Kamil Marzec(TMS Zagłębie Sosnowiec)
64 Daniel Till (KKSz Konin)
68 Mateusz Walicki (KKSz Konin)
86 Stanisław Zieliński(AZS AWF Warszawa)
88 Paweł Jaromin (Kolejarz 24 Katowice)
94 Piotr Krawczyk (Pałac Młodzieży Katowice)
98 Paweł Węgliński (AZS AWF Warszawa)
108 Patryk Syla (Pałac Młodzieży Katowice)
130 Aleksander Macherski (KKSz Konin)
132 Mikołaj Grzegorek (AZS AWF Warszawa)
135 Kamil Kowalewski (Pałac Młodzieży Katowice)
136 Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
137 Marcel Dudek (Pałac Młodzieży Katowice)
141 Bartosz Seweryn (Pałac Młodzieży Katowice)
148 Bartłomiej Łysik (TMS Zagłębie Sosnowiec)
150 Michał Kochan (TMS Zagłębie Sosnowiec)
156 Łukasz Juda (TMS Zagłębie Sosnowiec)
160 Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
163 Ryszard Szymik (Pałac Młodzieży Katowice)
166 Konrad Zarębski (TMS Zagłębie Sosnowiec)
169 Aleksander Pień (Kolejarz 24 Katowice)
172 Marek Stuchlik (Pałac Młodzieży Katowice)
176 Kamil Malinowski (Pałac Młodzieży Katowice)
177 Bartosz Przybysz (AZS AWF Warszawa)
178 Daniel Zabiegała (TMS Zagłębie Sosnowiec)

Startowało 188 zawodników.

Kompletne wyniki >>

Chłopcy drużynowo

Kolejność:

1 Rosja
2 USA
3 Wegry
4 Ukraina
5 Niemcy
6 Polska
7 Niemcy II
8 USA IV
---------------------------------------------
21 AZS AWF Warszawa
22 Pałac Młodzieży Katowice
30 TMS Zagłębie Sosnowiec
34 KKSz Konin
41 Pałac Młodzieży Katowice II
42 Kolejarz 24 katowice
43 AZS AWF Warszawa II
47 TMS Zagłębie Sosnowiec II

Startowało 47 drużyn.

Kompletne wyniki >>

Dziewczęta

Kolejność :

1 Alina Komaszczuk (Ukraina)
2 Ekaterina Titowa
3 Anna German
3 Jekizawieta Kirianowa (wszystkie Rosja)
5 Szabina Mátyás (Węgry)
6 Daria Antonowa
7 Elena Lubicka (obie Rosja)
8 Alexandra Tannous (USA)
14 Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
16 Paulina Kałka (MKS Kusy Szczecin)
17 Karolina Walczak(TMS Zagłębie Sosnowiec)
47 Maja Kawaliło (TMS Zagłębie Sosnowiec)
55 Małgorzata Turek (Polska, IKS Bushido Rybnik)
56 Pamela Warszawska (TMS Zagłębie Sosnowiec)
75 Marika Rzepka (Polska, KKSz Konin)
76 Weronika Maciejewska (Polska, KKSz Konin)
82 Katarzyna Tomczuk (SKS Konstancin)
86 Angelika Wątor (TMS Zagłębie Sosnowiec)
87 Żaneta Wrona (TMS Zagłębie Sosnowiec)
89 Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok)
91 Kinga Drożdż (TMS Zagłębie Sosnowiec)
96 Agnieszka Sulik (UKS 13 Białystok)
104 Katarzyna Grzegorzewska (Kolejarz 24 Katowice)
113 Joanna Nowicka (UKS Victor Warszawa)
114 Maja Rakowska (UKS 13 Białystok)
115 PELKA Patrycja Pełka (Kolejarz 24 Katowice)
116 Anna Byczkowska (UKS Victor Warszawa)
125 Joanna Sieradzka (TMS Zagłębie Sosnowiec)
126 Sylwia Bijak (TMS Zagłębie Sosnowiec)
129 Aleksandra Gajewska (UKS Victor Warszawa)
129 Anna Olbrysz (SKS Konstancin)
134 Weronika Walendowska (Kolejarz 24 Katowice)

Startowały 134 zawodniczki.

Kompletne wyniki >>

Dziewczęta drużynowo

Kolejność:

1 Ukraina
2 Niemcy
3 Rosja IV
4 USA II
5 Grecja
6 Rosja II
7 UTE (Węgry)
8 Rosja V
------------------------------
14 Polska
16 TMS Zagłębie Sosnowiec
26 TMS Zagłębie Sosnowiec II
29 Katowice
30 UKS Victor Warszawa

Startowało 30 drużyn.

Kompletne wyniki >>

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski