mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  KWIETNIA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Polski
w szermierce
sezon 2012/2013


XXII Memoriał Fechtmistrza Leona Kozy-Kozarskiego
w szabli kobiet i mężczyzn

2009 - 2010 - 2011 - 2012

Poznań, 11 maja 2013

Po raz dwudziesty drugi szabliści i szablistki rywalizowali o trofeum główne w turnieju memoriałowym fechmistrza Leona Kozy-Kozarskiego. Turniej rozegrany w Poznaniu jak czwarty w bieżacym sezonie Pucharu Polski, zakończył się sukcesem Marcina Koniusza (MKS Fortis Sosnowiec) i Katarzyny Kędziory (OŚ AZS Poznań).

SZABLA MĘŻCZYZN

Ćwierćfinały:
Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
- Adrian Stanisławski (KKSz Konin) 15:11

Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
- Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa) 15:13

Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
- Mateusz Górski (KKSz Konin) 15:11

Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec)
- Szymon Żelechowski (OŚ AZS Poznań) 15:7

Półfinały:
Regulewski - Skrodzki 15:10
Koniusz - Olejnik 15:12

Finał:
Koniusz - Regulewski 15:12

Kolejność
1 Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec)
2 Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
3 Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
3 Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
5 Adrian Stanisławski (KKSz Konin)
6 Mateusz Górski (KKSz Konin)
7 Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa)
8 Szymon Żelechowski (OŚ AZS Poznań)

Startowało 51 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZABLA KOBIET

Ćwierćfinały:
Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
- Marta Puda (TMS Sosnowiec) 15:12

Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
- Karolina Walczak (TMS Sosnowiec) 15:12

Agnieszka Zdrojewska (OŚ AZS Poznań)
- Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice) 15:13

Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa)
- Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa) 15:5

Półfinały:
Kędziora - Ostojska 15:12
Kozaczuk - Zdrojewska 15:13

Finał:
Kędziora - Kozaczuk 15:14

Kolejność
1 Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
2 Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa)
3 Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
3 Agnieszka Zdrojewska (OŚ AZS Poznań)
5 Marta Puda (TMS Sosnowiec)
6 Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
7 Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
8 Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa)

Startowało 31 zawodniczek.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski