mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


Pokal der Sparkasse Tauberfranken

Tabuberbishofsheim, 26-27 listopada 2011

FLORET DZIEWCZĄT


Martyna Długosz z trenerem Aleksandrem Borkowskim, który ostatnio ma wiele okazji, aby się fotografować ze swoimi podopiecznymi.
Foro AB

Znakomicie spisały się w pucharowym turnieju kadetek florecistki. Na zawodach rozgrywanych w Tauberbishofsheim trzecia na podium stanęła Martyna Długosz (MKLS Kusy Szczecin). Mało tego, w czołęowej szesnastce sklasyfikowano jeszcze trzy inne Polki. Zwyciężyła Amerykanka Sara Taffel.

Ćwierćfinały:
Leandra Behr (Niemcy) – Orsolya Balogh (Węgry) 15:10
Kristina Samsonowa (Rosja) – Youssra Zakarani (Francja) 15:4
Martyna Długosz – Barbara Oravecz (Węgry) 15:7
Sara Taffel (USA) – Oksana Pogrebniak (Rosja) 15:10

Półfinały:
Samsonowa – Behr 15:10
Taffel – Długosz 15:4

Finał:
Taffel – Samsonowa 15:10

Kolejność:
1 Sara Taffel (USA)
2 Kristina Samsonowa (Rosja)
3 Leandra Behr (Niemcy)
3 Martyna Długosz (Polska, MKS Kusy Szczecin)
5 Orsolya Balogh (Węgry)
6 Oksana Pogrebniak (Rosja)
7 Barbara Oravecz (Węgry)
8 Youssra Zakarani (Francja)
----------------------------------------------------
11 Sandra Sulik (Polska, Budowlani Toruń)
13 Marika Chrzanowska (Polska, Budowlani Toruń)
16 Beata Żurowska (Polska, Wrocławianie)
19 Julia Chrzanowska (Polska, Budowlani Toruń)
20 Julia Wąsowicz (Polska, UKS Atena Gdańsk)
41 Alicja Wiaderek (Polska, MKS Kusy Szczecin)
54 Katarzyna Lachman (Polska, AZS AWF Poznań)
64 Magdalena Drapella (Polska, UKS Atena Gdańsk)
68 Julia Walczyk (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
73 Weronika Czajka (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
75 Maja Opolska (Polska, AZS AWF Warszawa)
80 Justyna Czajka (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
81 Zuzanna Wieczorek (Polska, AZS AWF Poznań)
83 Anna Szymczak (Polska, UKS Atena Gdańsk)
134 Maria Vetulani (Polska, Warta-Muszkieterowie Poznań)
143 Katarzyna Sinoracka (Polska, Budowlani Toruń)
146 Patrycja Wiewiórka (Polska, AZS AWF Warszawa)
153 Julia Buraczewska (Polska, UKS De La Salle Gdańsk)

Startowały 194 zawodniczki.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski