| | | WIADOMOŚCI KWIETNIA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17
Pokal der Sparkasse Tauberfranken
Tabuberbishofsheim, 26-27 listopada 2011
FLORET DZIEWCZĄT
Martyna Długosz z trenerem Aleksandrem Borkowskim, który ostatnio ma wiele okazji, aby się fotografować ze swoimi podopiecznymi.
Foro AB
Znakomicie spisały się w pucharowym turnieju kadetek florecistki. Na zawodach rozgrywanych w Tauberbishofsheim trzecia na podium stanęła Martyna Długosz (MKLS Kusy Szczecin). Mało tego, w czołęowej szesnastce sklasyfikowano jeszcze trzy inne Polki. Zwyciężyła Amerykanka Sara Taffel.
Ćwierćfinały:
Leandra Behr (Niemcy) – Orsolya Balogh (Węgry) 15:10
Kristina Samsonowa (Rosja) – Youssra Zakarani (Francja) 15:4
Martyna Długosz – Barbara Oravecz (Węgry) 15:7
Sara Taffel (USA) – Oksana Pogrebniak (Rosja) 15:10
Półfinały:
Samsonowa – Behr 15:10
Taffel – Długosz 15:4
Finał:
Taffel – Samsonowa 15:10
Kolejność:
1 Sara Taffel (USA)
2 Kristina Samsonowa (Rosja)
3 Leandra Behr (Niemcy)
3 Martyna Długosz (Polska, MKS Kusy Szczecin)
5 Orsolya Balogh (Węgry)
6 Oksana Pogrebniak (Rosja)
7 Barbara Oravecz (Węgry)
8 Youssra Zakarani (Francja)
----------------------------------------------------
11 Sandra Sulik (Polska, Budowlani Toruń)
13 Marika Chrzanowska (Polska, Budowlani Toruń)
16 Beata Żurowska (Polska, Wrocławianie)
19 Julia Chrzanowska (Polska, Budowlani Toruń)
20 Julia Wąsowicz (Polska, UKS Atena Gdańsk)
41 Alicja Wiaderek (Polska, MKS Kusy Szczecin)
54 Katarzyna Lachman (Polska, AZS AWF Poznań)
64 Magdalena Drapella (Polska, UKS Atena Gdańsk)
68 Julia Walczyk (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
73 Weronika Czajka (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
75 Maja Opolska (Polska, AZS AWF Warszawa)
80 Justyna Czajka (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
81 Zuzanna Wieczorek (Polska, AZS AWF Poznań)
83 Anna Szymczak (Polska, UKS Atena Gdańsk)
134 Maria Vetulani (Polska, Warta-Muszkieterowie Poznań)
143 Katarzyna Sinoracka (Polska, Budowlani Toruń)
146 Patrycja Wiewiórka (Polska, AZS AWF Warszawa)
153 Julia Buraczewska (Polska, UKS De La Salle Gdańsk)
Startowały 194 zawodniczki.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|