mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
2010

Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


VIII Händel-Cup

Halle, 26-27 listopada 2011

FLORET CHŁOPCÓW

Świetny wynik Bartosza Cegielskiego w turnieju Pucharu Europy kadetów
w Halle. Florecista IKS Jamalex Leszno zajął w nim drugie miejsce! Dopiero
w finale musiał uznać wyższość Amerykanina Alexa Kiefera, przegrywając 8:15. W najlepszej szesnastce znalazł się jeszcze, na czternastym miejscu, Andrzej Rządkowski z Kolejarza Wrocław.

Ćwierćfinały:
Bartosz Cegielski - George Haglund (USA) 15:10
John Philippe Avendano - Raymond Chen (obaj USA) 14:10
Daniel Dosa - Andras Nemeth (obaj Węgry, Toerekves) 15:14
Axel Kiefer - Harry McGuire (obaj USA) 15:11

Półfinały:
Cegielski - Avendano 15:5
Kiefer - Dosa 15:11

Finał:
Kiefer - Cegielski 15:8

Kolejność:
1 Axel Kiefer (USA)
2 Bartosz Cegielski (Polska, IKS Jamalex Leszno)
3 Daniel Dosa (Węgry, Toerekves)
3 John Philippe Avendano (USA)
5 Andras Nemeth (Węgry, Toerekves)
6 Raymond Chen (USA)
7 Harry McGuire (USA)
8 George Haglund (USA)
---------------------------------------------------------------
14 Andrzej Rządkowski (Polska, Kolejarz Wrocław)
21 Piotr Sobczak (Polska, UKS Atena Gdańsk)
29 Michał Kotleszka (Polska, Wrocławianie)
31 Michał Bies (Polska, Kolejarz Wrocław)
39 Tomasz Konieczny (Polska, AZS AWF Warszawa)
44 Dominik Przyłuski (Polska, UKS Kusy Warszawa)
45 Alex Garbat (Polska, Warta-Muszkieterowie Poznań)
46 Mateusz Kozłowski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
48 Karol Gawlikowski (Polska, Wrocławianie)
51 Żmijewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
52 Patryk Choiński (Polska, Budowlani Toruń)
69 Maciej Podralski (Polska, UKS Atena Gdańsk)
78 Marek Maszkowski (Polska, AZS AWF Warszawa)
90 Maxime Tarasiewicz (Polska, Wrocławianie)
101 Kacper Paluszkiewicz (Polska, AZS AWF Poznań)
104 Bartosz Żurawski (Polska, Budowlani Toruń)
105 Krystian Koper (Polska, AZS AWF Poznań)
106 Dominik Samorek (Polska, Kolejarz Wrocław)
131 Ludwik De Bazelaire (Polska, AZS AWF Warszawa)

Startowało 181 zawodników.




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski