| | | WIADOMOŚCI KWIETNIA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Ogólnopolski turniej szermierczy
w szpadzie
do lat 11, 14 i 16
Turniej Szermierczy z Okazji Dnia Edukacji Narodowej
oraz III Memoriał Pawła Ratajczaka
Radlin, 11 października 2009
Edukacja następców srebrnej drużyny
Drugiego dnia turnieju szpadowego z Okazji Dnia Edukacji Narodowej rywalizowali chłopcy. W poszczegółnych mategoriach, od dzieci przez młodzików po juniorów młodszych triumfowali: Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki), Patryk Szlama (Piast Gliwice) i Mateusz Antkiewicz (Muszkieter Gliwice).
SZPADA CHŁOPCÓW do lat 11
Finał:
Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki) - Damian Michalak (UKS Start Opole) 8:3
Kolejność
1 Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki)
2 Damian Michalak (UKS Start Opole)
3 Bartłomiej Cichaczewski (UKS Trójka Radlin)
3 Kacper Kordas (RMKS Rybnik)
5 Piotr Rodzynkiewicz (KKS Kraków)
6 Marcin Nikiel (UKS Kosynier Gliwice)
7 Bartłomiej Fryc (Pałac Młodzieży Tarnów)
8 Krzysztof Pala (AZS AWF Kraków)
Startowało 61 zawodników.
Pełne wyniki >>
SZPADA CHŁOPCÓW do lat 14
Finał:
Patryk Szlama (Piast Gliwice) - Maciej Bielec (AZS AWF Wrocław) 10:5
Kolejność
1 Patryk Szlama (Piast Gliwice)
2 Maciej Bielec (AZS AWF Wrocław)
3 Piotr Kapała (UKS Kosynier Gliwice)
3 Michał Opałka (AZS AWF Wrocław
5 Dawid Sowa (Muszkieter Gliwice)
6 Jakub Turek (Piast Gliwice)
7 Przemysław Trzepizur (RMKS Rybnik)
8 Marek Daniszewski (Muszkieter Gliwice)
Startowało 72 zawodników.
Pełne wyniki >>
SZPADA CHŁOPCÓW do lat 16
Finał:
Mateusz Antkiewicz - Krzysztof Rokosz (obaj Muszkieter Gliwice) 15:11
Kolejność
1 Mateusz Antkiewicz
2 Krzysztof Rokosz (obaj Muszkieter Gliwice)
3 Filip Dobrowolski (Zerwikaptur Kraków)
3 Felix Fraś (KKS Kraków)
5 Przemysław Stankiewicz (UKS MDK Olimp Lubin)
6 Sebastian Majgier (Piast Gliwice)
7 Oskar Miller (UKS Start Opole)
8 Mateusz Rok (TS Górnik Radlin)
Startowało 49 zawodników.
Pełne wyniki >>
Raddlin, 10 października 2009
W Radlinie wiatr od morza
W pierwszym dniu szpadowego turnieju Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej rozgrywanego w tradycyjnie w Radlinie rywalizowały dziewczęta. W trzech grupach wiekowych - do lat 11, 14 i 16 - triumfowały odpowiednio: Wiktoria Skrzypczak, Anna Stanuch (obie MKS Kusy Szczecin) i Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław).
SZPADA DZIEWCZĄT do lat 11
Finał:
Wiktoria Skrzypczak
- Weronika Rabczewska (obie MKS Kusy Szczecin) 8:6
Kolejność:
1 Wiktoria Skrzypczak
2 Weronika Rabczewska (obie MKS Kusy Szczecin)
3 Izabela Konwicka (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
3 Wiktoria Zamachowska (KKS Kraków)
5 Patrycja Sereda (UKS Jedynka Laszki)
6 Aleksandra Stanuch (MKS Kusy Szczecin)
7 Karolina Mazanek (Muszkieter Gliwice)
8 Natalia Juraszek (UKS Sokolik Krosno)
Startowały 52 zawodniczki
Pełne wyniki >>
SZPADA DZIEWCZĄT do lat 14
Finał:
Anna Stanuch (MKS Kusy Szczecin)
- Natalia Szydło (RMKS Rybnik) 7:6
Kolejność:
1 Anna Stanuch (MKS Kusy Szczecin)
2 Natalia Szydło (RMKS Rybnik)
3 Michalina Rucińska
3 Adrianna Szolke (obie Pałac Młodzieży Katowice)
5 Paulina Ptaszyńska (UKS Trójka Radlin)
6 Kinga Majnusz (Piast Gliwice)
7 Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice)
8 Zuzanna Widawska (WLKS Kmicic Częstochowa)
Startowały 63 zawodniczki
Pełne wyniki >>
SZPADA DZIEWCZĄT do lat 16
Finał:
Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław)
- Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice) 15:7
Kolejność:
1 Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław)
2 Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice)
3 Martyna Błaszczyk (AZS AWF Wrocław)
3 Ewa Michla (Pałac Młodzieży Katowice)
5 Julia Górecka (AZS AWF Katowice)
6 Teresa Kozłowska (AKS Mikołów)
6 Aleksandra Szklar (MKS Kusy Szczecin)
8 Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków)
Startowało 59 zawodniczek.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|