mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  SIERPNIA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
w szabli
do lat 20
sezon 2008/2009


TURNIEJ III z III

Sosnowiec, 17 stycznia 2009

Matylda Ostojska (Dragon Łódź) i Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa) zakończyli zwycięsko start w trzecim tego sezonu turnieju Pucharu Polski juniorów w szabli. Zawody odbyły się w Sosnowcu.

SZABLA MĘŻCZYZN

Ćwierćfinały:
Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa)
- Jan Wojnowski (OŚ AZS Poznań) 15:6

Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
- Marcin Marciniak (OŚ AZS Poznań) 15:13

Szymon Żelechowski (OŚ AZS Poznań)
- Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec) 15:12

Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa)
- Michał Gal (KKSz Konin) 15:12

Półfinały:
Skubiszewski - Kościelniakowski 15:9
Więch - Żelechowski 15:11

Finał:
Więch - Skubiszewski 15:9


Podium turnieju juniorów.
Foto Grzegorz Rak

Kolejność:
1 Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa)
2 Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
3 Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa)
3 Szymon Żelechowski
5 Jan Wojnowski (obaj OŚ AZS Poznań)
6 Michał Gal (KKSz Konin)
7 Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
8 Marcin Marciniak (OŚ AZS Poznań)

Startowało 53 zawodników.

Grupy >>
Tabela >>
Klasyfikacja generalna >>

SZABLA KOBIET

Ćwierćfinały:

Półfinały:

Finał:


Podium turnieju juniorek.
Foto Grzegorz Rak

Kolejność:
1 Matylda Ostojska (Dragon Łódź)
2 Katarzyna Kędziora
3 Magdalena Mejer (obie OŚ AZS Poznań)
3 Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
5 Katarzyna Rak (TMS Sosnowiec)
6 Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
7 Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
8 Marika Rzepka (KKSz Konin)

Startowało 39 zawodniczek.

Grupy >>
Tabela >>
Klasyfikacja generalna >>







IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski