mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Świata
w szermierce
do lat 20


2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Leszno, 15 grudnia 2013

FLORET MĘŻCZYZN

Floreciści nie pozostali w tyle za koleżankami i również zdominowali turniej Pucharu Świata w Lesznie. Pierwsze miejsce wywalczył Krystian Gryglewski (Sietom AZSAWFiS Gdańsk), trzeci był jego klubowy kolega Michał Siess, zaś ósme miejsce zajął Ludwik de Bazelaire (AZS AWF Warszawa).

Ćwierćfinały:
Dmytro Czuczkało (Ukraina) - Lukas Teteris (Łotwa) 15:12
Thomas Lerche Berg (Dania) - Mark Perelmann (Niemcy) 15:14
Krystian Gryglewski - Ludwik de Bazelaire 15:12
Michał Siess - Bogdan Dołżenko (Ukraina) 15:12

Półfinały:
Czuczkało - Berg 15:11
Gryglewski - Siess 15:14

Finał:
Gryglewski - Czuczkało 15:13

Kolejność:
1 Krystian Gryglewski (Polska)

2 Dmytro Czuczkało (Ukraina)
3 Thomas Lerche Berg (Dania)
3 Michał Siess (Polska)
5 Bogdan Dołżenko (Ukraina)
6 Mark Perelmann (Niemcy)
7 Lukas Teteris (Łotwa)
8 Ludwik de Bazelaire (Polska)
------------------------------------
9 Szymon Kozłowski (Polska)
19 Maciej Podralski (Polska)
24 Andrzej Rządkowski (Polska)
27 Bartosz Cegielski (Polska)
29 Bartosz Żurawski (Polska)
32 Kasper Paluszkiewicz (Polska)
35 Adrian Wojtkowiak (Polska)
39 Mateusz Kozłowski (Polska)
41 Alex Garbat (Polska)
47 Mikołaj Rygus (Polska)
49 Maxime Tarasiewicz (Polska)
52 Jakub Miller (Polska)
54 Bartosz Małecki (Polska)
61 Michał Koślicki (Polska)
64 Oskar Orszyński (Polska)
70 Filip Kubiak (Polska)
73 Patryk Choiński (Polska)
80 Tomasz Konieczny (Polska)
81 Patryk Szulpin (Polska)
82 Szymon Szewczyk (Polska)
83 Daniel Olszowski (Polska)

Startowało 84 zawodników.

Tabela T64 >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski