mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Świata
w szermierce
do lat 20


2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Leszno, 14 grudnia 2013

FLORET KOBIET

Pięć Polek w finałowej ósemce i zwycięstwo Anny Szymczak (UKS Atena Gdańsk) po finałowym pojedynku z torunianką (Budowlani) Sandrą Sulik. Trzecia na podium była też Marika Chrzanowska (Budowlani), Iąta jej siostra Julia a siódma Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin). Kolejne cztery Polki ukończyły turniej w najlepszej "16".

Ćwierćfinały:
Sandra Sulik - Krystina Rapiniec (Ukraina) 15:12
Marika Chrzanowska - Freya Cenker (Austria) 15:12
Alina Rapiniec (Ukraina) - Martyna Długosz 8:7
Anna Szymczak - Julia Chrzanowska 15:12

Półfinały:
Sulik - Chrzanowska M. 15:10
Szymczak - Rapiniec A. 15:14

Finał:
Szymczak - Sulik 15:11

Kolejność:
1 Anna Szymczak (Polska)
2 Sandra Sulik (Polska)

3 Alina Rapiniec (Ukraina)
3 Marika Chrzanowska (Polska)
5 Julia Chrzanowska (Polska)

6 Freya Cenker (Austria)
7 Martyna Długosz (Polska)
8 Krystina Rapiniec (Ukraina)
----------------------------------------
10 Natalia Gołębiowska (Polska)
12 Julia Walczyk (Polska)
13 Maria Vetulani (Polska)
16 Katarzyna Lachman (Polska)
19 Weronika Czajka (Polska)
21 Aleksandra Frąckowiak (Polska)
33 Adrianna Frąckowiak (Polska)
34 Julia Strachowska (Polska)
35 Martyna Przybyłowicz (Polska)
38 Beata Żurowska (Polska)
39 Barbara Wasilewska (Polska)
44 Renata Tomczak (Polska)
46 Alicja Wiaderek (Polska)
51 Magdalena Drapella (Polska)
59 Michalina Matuszewska (Polska)
65 Barbara Miętka (Polska)
66 Maja Opolska (Polska)
69 Joanna Szymańska (Polska)
70 Julia Wojtaluk (Polska)
77 Justyna Czajka (Polska)

Startowało 77 zawodniczek.

Tabela T32 >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski