mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  SIERPNIA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Polski
w szabli
sezon 2009/2010


49. Turniej O Złotą Klingę Redakcji Polska Dziennik Łódzki

TURNIEJ II z IV

Niespodzianek w Łodzi nie było. 49. Turniej O Złotą Klingę Redakcji Polska Dziennik Łódzki zakończył się zwycięstwami faworytów - Bogny Jóźwiak (OŚ AZS Poznań) i Marcina Koniusza (AZS AWF Katowice). W turnieju kobiecym zabrako na starcie Aleksandry Sochy (AZS AWF Warszawa).

SZABLA MĘŻCZYZN

Ćwierćfinały:
Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
- Patryk Pałasz (KKSz Konin) 15:12

Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
- Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice) 15:14

Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
- Adrian Stansiławski (KKSz Konin) 15:5

Mateusz Górski (KKSz Konin)
- Marcin Kościelniakowski ( AZS AWF Warszawa) 15:14

Półfinały:
M. Koniusz - Regulewski 15:4
Górski - Skrodzki 15:10

Finał:
M. Koniusz - Górski 15:10

Kolejność:
1 Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
2 Mateusz Górski (KKSz Konin)
3 Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
3 Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
5 Adrian Stansiławski (KKSz Konin)
6 Patryk Pałasz (KKSz Konin)
6 Marcin Kościelniakowski ( AZS AWF Warszawa)
8 Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)

Startowało 48 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZABLA KOBIET

Ćwierćfinały:
Marta Puda (TMS Sosnowiec)
- Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok) 15:12

Bogna Jóźwiak
- Agnieszka Zdrojewska (obie OŚ AZS Poznań) 15:8

Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań)
- Izabela Sajewicz (AZS AWF Warszawa) 15:9

Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
- Daria Kamińska (KKSz Konin) 15:5

Półfinały:
Jóźwiak - Puda 15:7
Więckowska -Ostojska 15:13

Finał:
Jóźwiak - Więckowska 15:10

Kolejność:
1 Bogna Jóźwiak (OŚ AZS Poznań)
2 Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań)
3 Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
3 Marta Puda (TMS Sosnowiec)
5 Agnieszka Zdrojewska (OŚ AZS Poznań)
6 Izabela Sajewicz (AZS AWF Warszawa)
7 Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
8 Daria Kamińska (KKSz Konin)

Startowały 43 zawodniczki.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski