mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  SIERPNIA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
we florecie
do lat 17
sezon 2009/2010


TURNIEJ III z III

Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) nie zwalnia tempa i utrzymuje doskonałą dyspozycję. Tym razem okazał się najlepsza zawodniczką turnieju Pucharu Polski kadetek rozegranego w Toruniu. W gronie chłopców zwycięzył Oskar Metza (AZS AWF Poznań). na drugich i trzecich miejscach znaleźli się odpowiednio: Marta Thiem (Budowlani Toruń), Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Natalia Zakrzewska (AZS AWF Warszawa) i Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń), Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Ignacy Żabicki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

FLORET CHŁOPCÓW

Ćwierćfinały:
Oskar Metza (AZS AWF Poznań)
- Rafał Wiśniewski (AZS AWF Poznań) 15:12

Ignacy Żabicki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
- Piotr Andrzejak (AZS AWF Warszawa) 15:10

Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń)
- Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:8

Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
- Karol Gawlikowski (Wrocławianie) 15:6

Półfinały:
Metza - Żabicki 15:6
Kozłowski - Knitter 15:6

Finał:
Metza - Kozłowski 15:4

Kolejność:
1 Oskar Metza (MKS Kusy Szczecin)
2 Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń)
3 Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Ignacy Żabicki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
5 Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
6 Piotr Andrzejak (AZS AWF Warszawa)
7 Rafał Wiśniewski (AZS AWF Poznań)
8 Karol Gawlikowski (Wrocławianie)

Startowały 50 zawodników.

Pełne wyniki >>

FLORET DZIEWCZĄT

Ćwierćfinały:
Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
- Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń) 9:8

Marta Thiem (Budowlani Toruń)
- Aleksandra Lasic (UKS Floret Ruda Śląska) 15:12

Natalia Zakrzewska (AZS AWF Warszawa)
- Zuzanna Madajczyk (AZS AWF Poznań) 15:3

Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
- Halina Ptak (UKS Kusy Szczecin) 15:8

Półfinały:
Thiem - Gołębiowska 10:7
Sobczak - Zaklrzewska 15:9

Finał:
Sobczak - Thiem 15:9

Kolejność:
1 Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
2 Marta Thiem (Budowlani Toruń)
3 Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Natalia Zakrzewska (AZS AWF Warszawa)
5 Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń)
6 Zuzanna Madajczyk (AZS AWF Poznań)
7 Aleksandra Lasic (UKS Floret Ruda Śląska)
8 Halina Ptak (UKS Kusy Szczecin)

Startowały 53 zawodniczki.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski