mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2018
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Polski
w szermierce
sezon 2008/2009


TURNIEJ III z IV

XVIII Memoriał Fechtmistrza
Leona Kozy-Kozarskiego

w szabli kobiet i mężczyzn

Pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania
i Marszałka Województwa Wielkopolskiego


Poznań, 6 czerwca 2009

Irena Więckowska (AZS AWF Warszawa) i Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice) byli najlepsi w trzeciej odsłonie szablowego Pucharu Polski bieżącego sezonu, rozegranej w Poznaniu jako Memoriał Fechmistrza Leona Kozy-Kozarskiego. Warszawianka pokonała w finale Katarzynę Kędziorę (OŚ AZS Poznań) 15:11, zaś katowiczanin wygrał z Bartłomiejem Olejnikiem (AZS AWF Warszawa) 15:9.

SZABLA KOBIET

Ćwierćfinały:
Irena Więckowska (AZS AWF Warszawa)
- Marta Wątor (TMS Sosnowiec) 15:9

Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
- Marika Rzepka (KKSz Konin) 15:6

Karolina Budna (KKSz Konin)
- Lidia Sołtys (TMS Sosnowiec) 15:13

Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
- Kaja Kołodawska (Dragon Łódź) 15:2

Półfinały:
Więckowska - Ciwoniuk 15:8
Kędziora - Budna 15:6

Finał:
Więckowska - Kędziora 15:11

Kolejność:
1 Irena Więckowska (AZS AWF Warszawa)
2 Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
3 Karolina Budna (KKSz Konin)
3 Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
5 Lidia Sołtys (TMS Sosnowiec)
6 Kaja Kołodawska (Dragon Łódź)
7 Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
8 Marika Rzepka (KKSz Konin)

Startowały 33 zawodniczki.

Pełne wyniki >>

SZABLA MĘŻCZYZN

Ćwierćfinały:
Adam Skrodzki
- Jakub Ceranowicz (obaj AZS AWF Katowice) 15:14

Jakub Broniarczyk
- Michał Gal (obaj KKSz Konin) 15:14

Bartłomiej Olejnik (AZS AWF Warszawa)
- Patryk Pałasz (KKSz Konin) 15:10

Adrian Stanisławski (KKSz Konin)
- Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice) 15:12

Półfinały:
Skrodzki - Broniarczyk 15:8
Olejnik - Stanisławski Ad. 15:9

Finał:
Skrodzki - Olejnik 15:9

Kolejność:
1 Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
2 Bartłomiej Olejnik (AZS AWF Warszawa)
3 Jakub Broniarczyk
3 Adrian Stanisławski
5 Michał Gal (wszyscy KKSz Konin)
6 Jakub Ceranowicz
7 Marcin Koniusz (obaj AZS AWF Katowice)
8 Patryk Pałasz (KKSz Konin)

Startowało 45 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski