mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2017
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2015
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2013
Turniej
barbórkowy
w szabli
i szpadzie




O Szablę gen. Jerzego Ziętka i Szpadę Górniczą.
Mecz drużynowy Polska-Śląsk.


Turniej Barbórkowy w szabli seniorów:
Kolejność


1 Adam Skrodzki
2 Jakub Ceranowicz
3 Marcin Koniusz (wszyscy AZS AWF Katowice)
3 Grzegorz Dominik (TMS Zagłębie Sosnowiec)
5 Patryk Pałasz (KKSz Konin)
6 Jakub Broniarczyk (KKSz Konin)
7 Filip Cieszkowski (Legia Warszawa)
8 Łukasz Gal (KKSz Konin)

Turniej Barbórkowy w szpadzie seniorów:
Kolejność


1 Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław)
2 Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków)
3 Filip Broniszewski (Muszkieter Gliwice)
3 Adam Pracławski (Kolejarz Wrocław)
5 Krzysztof Mikołajczak (Legia Warszawa)
6 Marek Jendryś (Piast Gliwice)
7 Robert Andrzejuk (AZS AWF Wrocław)
8 Mateusz Nycz (Piast Gliwice)

Mecz Polska - Śląsk 22:40

Śląsk: Marcin Koniusz, Adam Skrodzki, Marek Jendryś, Mateusz Nycz

Polska: Łukasz Gal, patryk Pałasz, Tomasz Motyka, Radosław Zawrotniak

Turniej Barbórkowy Dzieci
Dziewczęta:


1 Patrycja Pełka (Kolejarz 24 Katowice)
2 Katarzyna Grzegorzewska (Kolejarz 24 Katowice)
3 Karolina Cieślar (TMS Zagłębie Sosnowiec)
3 Aleksandra Kordas (IKS Bushido Rybnik)
5 Klaudia Pasternak (Kolejarz 24 Katowice)
6 Anna Cios (TMS Zagłębie Sosnowiec)
7 Nadia Królikowska (TMS Zagłębie Sosnowiec)
8 Paulina Lichtorowicz (TMS Zagłębie Sosnowiec)
9 Wiktoria Klonek (GKS Katowice)
10 Agnieszka Dudkiewicz (GKS Katowice)
11 Paulina Misterka (Kolejarz 24 Katowice)
12 Karolina Rak (TMS Zagłębie Sosnowiec)
13 Klaudia Majchrzak (GKS Katowice)
14 Joanna Wątor (TMS Zagłębie Sosnowiec)
15 Oliwia Brol (Kolejarz 24 Katowice)
16 Karolina Szymańska (Kolejarz 24 Katowice)

Turniej Barbórkowy Dzieci
Chłopcy:


1 Maksymilian Turek (TMS Zagłębie Sosnowiec)
2 Kamil Groniecki (TMS Zagłębie Sosnowiec)
3 Przemysław Dudkiewicz (GKS Katowice)
3 Kacper Janowicz KKS Katowice
5 Marek Szwajca (Pałac Młodzierzy Katowice)
6 Mateusz Kawaliło (TMS Zagłębie Sosnowiec)
7 Dominik Bury (TMS Zagłębie Sosnowiec)
8 Janusz Myga (Pałac Młodzierzy Katowice)
9 Patryk Dutkiewicz (GKS Katowice)
10 Tomasz Maroszczuk (Pałac Młodzierzy Katowice)
11 Tomasz Gońdzik (Kolejarz 24 Katowice)
12 Beniamin Badura (Pałac Młodzierzy Katowice)
13 Krzysztof Bara (Kolejarz 24 Katowice)
14 Kamil Król (Kolejarz 24 Katowice)
15 Wojciech Achtelik Pałac Młodz. Katowice
16 Damian Gawlik (Kolejarz 24 Katowice)
17 Robert Okoński (Kolejarz 24 Katowice)
18 Sebastian Ziaja (Kolejarz 24 Katowice)




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski