mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2017
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2015
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2013
Puchar Polski
w szabli
do lat 20
sezon 2008/2009


TURNIEJ II z III

29 listopada 2008, Konin

Dwoje szablistów TMS Zagłębia Sosnowiec - Marta Puda i Maciej Regulewski - zostało zwycięzcami drugiego w bieżącej edycji turnieju Pucharu Polski juniorów rozegranego w Koninie. Marta Puda pokonała w finale Katarzynę Kędziorę (OS AZS Poznań), trzecie miejsce na podium przypadło Magdalenie Pasternak (Kolejarz 24 katowice), która w ćwierćfinale pokonała reprezentantkę kraju Matyldę Ostojską, i Marice Rzepce (KKSz Konin). Maciej Regulewski o jedno trafienie był lepszy w finale od Jakuba Kacprzaka (KKSz Konin). Trzecim miejsce podzielili się: Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa) i Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa).

Szabla kobiet

Ćwierćfinały:

Marika Rzepka (KKSz Konin)
- Katarzyna Rak (TMS Zagłębie Sosnowiec) 15:12

Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
- Kaja Kłodawska (Dragon Łódź) 15:9

Magdalena Pasternak (Kolejarz 24 Katowice)
- Matylda Ostojska (Dragon Łódź) 15:13

Marta Puda (TMS Zagłębie Sosnowiec)
- Paulina Wagner (AZS AWF Warszawa) 15:6

Półfinały:
Kędziora - Rzepka 15:8
Puda - Pasternak 15:13

Finał:
Puda - Kędziora 15:11

Kolejność:
1 Marta Puda (TMS Zagłębie Sosnowiec)
2 Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
3 Magdalena Pasternak (Kolejarz 24 Katowice)
3 Marika Rzepka (KKSz Konin)
5 Katarzyna Rak (TMS Zagłębie Sosnowiec)
6 Matylda Ostojska (Dragon Łódź)
7 Kaja Kłodawska (Dragon Łódź)
8 Paulina Wagner (AZS AWF Warszawa)

Startowały 52 zawodniczki.


Szabla mężczyzn

Ćwierćfinały:


Maciej Regulewski (TMS Zagłębie Sosnowiec)
- Mateusz Jasiński (AZS AWF Warszawa) 15:12

Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa)
- Szymon Żelechowski (OS AZS Poznań) 15:14

Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa)
- Bartosz Mazur (TMS Zagłębie Sosnowiec) 15:14

Jakub Kacprzak (KKSz Konin)
- Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice) 15:9

Półfinały:
Regulewski - Więch 15:13
Kacprzak - Tomasiak 15:12

Finał:
Regulewski - Kacprzak 15:14

Kolejność:
1 Maciej Regulewski (TMS Zagłębie Sosnowiec)
2 Jakub Kacprzak (KKSz Konin)
3 Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa)
3 Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa)
5 Szymon Żelechowski (OS AZS Poznań)
6 Bartosz Mazur (TMS Zagłębie Sosnowiec)
7 Mateusz Jasiński (AZS AWF Warszawa)
7 Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)

Startowało 67 zawodników.

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski