mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2017
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2015
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2013
Ogólnopolski turniej drużynowy
we florecie
dla dzieci do lat 13


X Ogólnopolskie Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych

9 listopada 2008

Floret dziewcząt

Ćwierćfinały:

Budowlani Toruń - UKS Floret Ruda Śląska 36:11
UKS De La Salle - UKS Atena Gdańsk II 36 :15
Zjednoczeni Pabianice - Warta Poznań 29:28
UKS Atena Gdańsk - UKS Atena Gdańsk III 27:9

Półfinały:
Budowlani Toruń - UKS De La Salle 36:23
UKS Atena Gdańsk - Zjednoczeni Pabianice 36:25

Finał:
UKS Atena Gdańsk - Budowlani Toruń 36:26

O 3 miejsce:
Zjednoczeni Pabianice - UKS De La Salle 36:30

Kolejność:
1 UKS Atena Gdańsk
2 Budowlani Toruń
3 Zjednoczeni Pabianice
4 UKS De La Salle
5 Warta Poznań
6 UKS Floret Ruda Śląska
7 UKS Atena Gdańsk II
8 UKS Atena Gdańsk III
9 Sokół Mielec
10 D’Artagnan Ursynów
11 D’Artagnan Ursynów II
12 MDK5 Bydgoszcz
13 D’Artagnan Ursynów III

8 listopada 2008

Floret chłopców

Ćwierćfinały:

UKS Atena Gdańsk - UKS Korona Wrocław 36:9
Wrocławianie - UKS Atena Gdańsk II 36:18
Warta Poznań - UKS Kusy Warszawa 36:27
Kolejarz Wrocław - AZS AWF Warszawa 36:26

Półfinały:
UKS Atena Gdańsk - Wrocławianie 36:22
Warta Poznań - Kolejarz Wrocław 36:23

Finał:
UKS Atena Gdańsk - Warta Poznań 34:30

O 3 miejsce:
Wrocławianie - Kolejarz Wrocław 19:16

Kolejność:
1 UKS Atena Gdańsk
2 Warta Poznań
3 Wrocławianie
4 Kolejarz Wrocław
5 AZS AWF Warszawa
6 UKS Atena Gdańsk II
7 UKS Kusy Warszawa
8 UKS Korona Wrocław
9 AZS AWF Warszawa II
10 Punta Warszawa
11 MDK 5 Bydgoszcz
12 Kolejarz Wrocław II
13 D’Artagnan Ursynów

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski