mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2017
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2015
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2013
Ogólnopolski turniej
w szpadzie
dla dzieci i młodzieży
do lat 11, 13 i 16


O Puchar Ziem Północnych

Turniej II z V zaliczany do klasyfikacji Kusego Szczecin i Zerwikaptura Kraków

Dziewczęta do lat 11



Kolejność:

1 Aleksandra Obońska (WLKS Kmicic Częstochowa)
2 Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice)
3 Karolina Kucia (AZS AWF Katowice)
3 Agnieszka Rolek (MKS Pałac Młodzieży Katowice)
5 Aleksandra Stanuch (MKS Kusy Szczecin)
6 Anita Dziwulska (UKS Gryfek Szczecin)
7 Daria Stelmach (UKS Rondo Szczecin)
8 Agnieszka Gryszka (AZS AWF Wrocław)

Klasyfikacja generalna >>

Dziewczęta do lat 14



Kolejność:

1 Barbara Rutz AZS Awf Wrocław)
2 Magdalena Wasyluk (MKS Kusy Szczecin)
3 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
3 Sandra Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin
5 Aleksandra Szklar (MKS Kusy Szczecin
6 Kinga Szarkowska (D'Artagnan Ursynów)
7 Pamela Gnatowicz (UKS Start Opole)
8 Mirosława Gojny (Górnik Radlin )

Klasyfikacja generalna >>

Dziewczęta do lat 16



Kolejność:

1 Martyna Swatowska (MKS Kusy Szczecin)
2 Monika Leszkowicz (MKS Kusy Szczecin)
3 Nicole Gudel (MKS Kusy Szczecin)
3 Halina Ptak (MKS Kusy Szczecin)
5 Bożena Szklar MKS Kusy Szczecin)
6 Dorota Kręciwilk (MKS Kusy Szczecin)
7 Edyta Kaczorowska (MKS Kusy Szczecin)
8 Ewa Michla (Pałac Młodzieży Katowice)

Klasyfikacja generalna >>

Chłopcy do lat 11



Kolejność:

1 Piotr Lesiak (AZS AWF Wrocław)
2 Piotr Kapała (Kosynier Gliwice)
3 Maciej Bielec (AZS AWF Wrocław)
3 Jerzy Nawrocki (AZS AWF Wrocław)
5 Maciej Golec (Kolejarz Wrocław)
6 Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki)
7 Stanisław Tomczak (MKS Kusy Szczecin)
8 Michał Podolski (UKS Rondo Szczecin)

Startowało 47 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>

Chłopcy do lat 14



Kolejność:

1 Sebastian Majgier (Piast Gliwice)
2 Jan Andrzejewski (Kolejarz Wrocław)
3 Ignacy Mielniczek (KKS Kraków)
3 Maciej Zasada (Polski Klub Szermierczy)
5 Paweł Cieślik (Piast Gliwice)
6 Daniel Niestrój (Piast Gliwice)
7 Jakub Machowski (MKS Kusy Szczecin)
8 Hubert Swatowski (MKS Kusy Szczecin)

Startowało 26 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>

Chłopcy do lat 16



Kolejność:

1 Marcin Michalak (UKS Start Opole)
2 Paweł Stan (Piast Gliwice)
3 Jędrzej Drobiński (UKS Irwin Manieczki)
3 Michał Hejny (MKS Kusy Szczecin)
5 Oskar Metza (MKS Kusy Szczecin)
6 Ksawery Wardacki (MKS Kusy Szczecin)
7 Maksymil Wojtas (MKS Kusy Szczecin)
8 Mikołaj Adamowic (MKS Kusy Szczecin)
9 Adam Wolański (MKS Kusy Szczecin)

Startowało 9 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski