mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LUTEGO  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Turniej
szermierczy
we florecie
do lat 11 i 14


III Turniej O Puchar Prezydenta Gdańska

Gdańsk, 27 października 2013

Na planszach Gdańskiej Szkoły Floretu odbyła się trzecia edycja turnieju „O Puchar Prezydenta Gdańska” we florecie dzieci i młodzików. Z Gdańszczan na najwyższym stopniu stanęli Malwina Kołodziejczyk (dzieci ) i Patryk Martyniak (młodzicy, oboje UKS Atena). Łącznie w turnieju wystartowało 165 zawodniczek i zawodników.

DZIEWCZĘTA do lat 11:



Finał:
Malwina Kołodziejczyk (UKS Atena Gdańsk) - Michalina Daniewska (AZS AWF Warszawa) 8:5

Kolejność:
1 Malwina Kołodziejczyk (UKS Atena Gdańsk)
2 Michalina Daniewska (AZS AWF Warszawa)
3 Marta Oklińska (UKS Atena Gdańsk)
3 Barbara Wierzchowska (UKS de la Salle Gdańsk)

Startowały 33 zawodniczki

DZIEWCZĘTA do lat 14:



Finał:
Paulina Darda (MKS Kusy Szczecin) – Weronika Wisoky (Warta-Muszkieterowie Poznań) 12:6

Kolejność:

1 Paulina Darda (MKS Kusy Szczecin)
2 Weronika Wisoky (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3 Agnieszka Wierzchowska (UKS Atena Gdańsk)
3 Julia Michniewicz (Warta-Muszkieterowie Poznań)

Startowało 38 zawodniczek

CHŁOPCY do lat 11:



Finał:
Ryszard Chmielewski (MKS Kusy Szczecin) – Adam Chtioui (Budowlani Toruń) 8:0

Kolejność:
1 Ryszard Chmielewski (MKS Kusy Szczecin)
2 Adam Chtioui (Budowlani Toruń)
3 Alex Kaszycki (MKS Kusy Szczecin)
3 Bartłomiej Nizio (MKS Kusy Szczecin)

Startowało 50 zawodników.

CHŁOPCY do lat 14:



Finał:
Patryk Martyniak – Marcin Filiks (obaj UKS Atena Gdańsk) 12:7

Kolejność:
1 Patryk Martyniak (UKS Atena Gdańsk)
2 Marcin Filiks (UKS Atena Gdańsk)
3 Kacper Seyfried (UKS Atena Gdańsk)
3 Filip Skraburski (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 44 zawodników.

Ryszard Sobczak




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski