mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2018
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2016
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2016


REPREZENTACJA - PROGRAM - MEDALE POLAKÓW

Floret kobiet - trener reprezentacji Paweł Kantorski

1 Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań)
2 Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Hanna Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
4 Martyna Jelińska (Budowlani Toruń)
Rezerwowa - Małgorzata Wojtkowiak (AZS AWF Poznań)

Floret mężczyzn - trener reprezentacji Piotr
Majewski
1 Michał Majewski (AZS AWF Warszawa)
2 Leszek Rajski (Wrocławianie)
3 Radosław Glonek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
4 Paweł Kawiecki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
Rezerwowy - Paweł Osmański (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Szabla kobiet - trener reprezentacji Andrzej Molatta

1 Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa)
2 Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
3 Marta Puda (TMS Sosnowiec)
4 Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
Rezerwowa - Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań)

Szabla mężczyzn - Trener reprezentacji Ryszard Czaja

1 Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
2 Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec)
3 Jakub Ociński (AZS AWF Katowice)
4 Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
Rezerwowy - Maciej Regulewski (TMS Zagłębie Sosnowiec)

Szpada kobiet - trener reprezentacji Michał Morys

1 Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa)
2 Renata Knapik (KKS Kraków)
3 Małgorzata Stroka (AZS AWF Warszawa)
4 Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice)
Rezerwowa - Dominika Mosler (AZS AWF Katowice)

Szpada mężczyzn - Trener reprezentacji Marek Julczewski

1 Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków)
2 Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław)
3 Michał Adamek (AZS AWF Wrocław)
4 Krzysztof Mikołajczak (Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa)
Rezerwowy - Filip Broniszewski (AZS AWF Kraków)




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski