mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Turniej
szermierczy
w szpadzie
do lat 11, 14


XIII Turniej Rybnik Cup

Rybnik, 27 kwietnia 2013

W Rybniku odbył się XIII Turniej Szermierczy Rytbnik Cup rozgrywany w szpadzie dzieci i młodzików. Zwyciśtwa w kategorii do lat 11 i 14 odnieśli odpowiednio: Agata Wróblewska (Kolejarz Wrocław), Ivo Chlebiej (Piast Gliwice), Katarzyna Bielecka (MDK Nr 1 Bytom) i Wojciech Lubieniecki (PTG Sokół 1893 Mielec).

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 11



Kolejność:
1 Agata Wróblewska (Kolejarz Wrocław)
2 Julia Gwóźdź (Bytomskie Towarzystrwo Szermierzy)
3 Nina Lulewicz (Muszkieter Gliwice)
3 WIKTOR Weronika (PTG Sokół 1893 Mielec)
5 Aleksandara Kuska (UKS Trójka Radlin)
6 Weronika Kadys (Kolejarz Wrocław)
7 Julia Michalak (Muszkieter Gliwice)
8 Patrycja Ziętek (Bytomskie Towarzystrwo Szermierzy)

Startowało 41 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 11



1 Ivo Chlebiej (Piast Gliwice)
2 Kamil Huwer (UKS Trójka Radlin)
3 Karol Noganowicz (Kolejarz Wrocław)
3 Mateusz Stolarski (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
5 Robert Busko (DOSiR Sokolnia Chorzów)
6 Piotr Podolski (KKS Kraków)
7 Patryk Adamczyk (MDK Nr 1 Bytom)
8 Marcin Jendrusz (AKS Mikołów)

Startowało 50 zawodników.

Pełne wyniki >>

Kolejność:

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 14



Kolejność:
1 Katarzyna Bielecka (MDK Nr 1 Bytom)
2 Agata Kęs (Kolejarz Wrocław)
3 Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
3 Maria Gajówka (Pałac Młodzieży Katowice)
5 Zuzanna Olchowik (Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa)
6 Aleksandra Nycz (Piast Gliwice)
7 Klaudia Chwiejczak (Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa)
8 Dominika Pawłowska (SKS Flesz Świdnica)

Startowały 33 zawodniczki.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 14



Kolejność:
1 Wojciech Lubieniecki (PTG Sokół 1893 Mielec)
2 Szymon Grobelny (UKS Trójka Radlin)
3 Damian Michalak (UKS Start Opole)
3 Filip Ralko (UKS Start Opole)
5 Rafał Kiedrowski (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
6 Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki)
7 Maciej Białas (RMKS Rybnik)
8 Paweł Romaniec (UKS MDK Olimp Lubin)

Startowało 41 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski