mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Puchar
Polski
w szabli
sezon 2012/2013


XX Memoriał Zenona Ryszewskiego

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Konina

Turniej III z IV

Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa) i Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec) wygrali rozegrany w Koninie pod patronatem prezydenta miasta XX Memoriał Zenona Ryszewskiego czyli trzeci w bieżącej edycji turniej z cyklu Pucharu Polski w szabli.

Konin, 21 kwietnia 2013 r.

Ćwierćfinały:
Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
- Marta Puda (TMS Sosnowiec) 15:8

Gabriela Drygała (KKSz Konin)
- Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice) 15:14

Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa)
- Angelika Wątor (TMS Sosnowiec) 15:6

Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
- Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec) 15:7

Półfinały:
Drygała - Wątora 15:13
Socha - Kedziora 15:13

Finał:
Socha - Drygała 15:5

Kolejność:
1 Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa)
2 Gabriela Drygała (KKSz Konin)
3 Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
3 Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
5 Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
6 Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
7 Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
8 Marta Puda (TMS Sosnowiec)

Startowały 43 zawodniczki.

Pełne wyniki >>

-------------------------------------------------------------------------------------

SZABLA MĘŻCZYZN

Ćwierćfinały:
Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
- Marcin Wystel (AZS AWF Katowice) 15:3

Bartłomiej Olejnik (UKS Victor Warszawa)
- Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa) 15:14

Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
- Mateusz Górski (KKSz Konin) 15:14

Jakub Ociński (AZS AWF Katowice)
- Patryk Pałasz (KKSz Konin) 15:10

Półfinały:
B. Olejnik - D. Olejnik 15:14

Finał:
Skubiszewski - B. Olejnik 15:12

Kolejność:
1 Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
2 Bartłomiej Olejnik (UKS Victor Warszawa)
3 Jakub Ociński (AZS AWF Katowice)
3 Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
5 Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa)
6 Marcin Wystel (AZS AWF Katowice)
7 Patryk Pałasz (KKSz Konin)
8 Mateusz Górski (KKSz Konin)

Startowało 57 zawodników.

Pełne wyniki >>







IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski