mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2017
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2015
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2013
WROCŁAW 2009 - SZCZECIN 2010 - WROCŁAW 2011

IV Indywidualne i drużynowe
młodzieżowe
mistrzostwa Polski
w szermierce


ŚREM, 29-30 marca 2012

FLORET MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

Finał:
Paweł Osmański - Piotr Janda 15:8

Kolejność:
1 Paweł Osmański (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
2 Piotr Janda (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Bartosz Łukowski (AZS AWF Warszawa)
3 Filip Płocharski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
5 Tomasz Sinoracki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
6 Krzysztof Przyszlak (Wrocławianie)
7 Krzysztof Czerwiński (AZS AWF Warszawa)
8 Dominik Sosnowski (AZS AWF Warszawa)

Pełne wyniki >>

FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

Kolejność:
1 Sietom AZS AWFiS Gdańsk
2 AZS AWF Warszawa
3 Wrocławianie
4 Sietom AZS AWFiS Gdańsk II

FLORET KOBIET INDYWIDUALNIE

Finał:
Marta Łyczbińska - Sylwia Kurowska 15:7

Kolejność:
1 Marta Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
2 Sylwia Kurowska (Wrocławianie)
3 Aleksandra Breś (AZS AWF Warszawa)
3 Hanna Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
5 Emilia Rygielska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
6 Justyna Anuszewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
7 Iwona Olbromska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
8 Ewa Siedlik (AZS AWF Poznań)

Pełne wyniki >>

FLORET KOBIET DRUŻYNOWO

Kolejność:
1 Sietom AZS AWFiS Gdańsk
2 Sietom AZS AWFiS Gdańsk II
3 Wrocławianie
4 UKS D' Artagnan Ursynów
5 AZS AWF Poznań

SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

Finał:
Damian Skubiszewski - Maciej Regulewski 15:10

Kolejność:
1 Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
2 Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
3 Jakub Kacprzak (KKSZ Konin)
3 Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa)
5 GAL Michał Gal (KKSZ Konin)
6 Przemysław Piński (AZS AWF Katowice)
7 Szymon Żelechowski (OŚ AZS Poznań)
8 Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)

Pełne wyniki >>

SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

Kolejność:
1 TMS Sosnowiec
2 KKSZ Konin
3 AZS AWF Katowice
4 AZS AWF Warszawa

SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

Finał:
Katarzyna Kędziora - Marta Puda 15:8

Kolejność:
1 Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
2 Marta Puda (TMS Sosnowiec)
3 Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
3 Katarzyna Szczypińska (TMS Sosnowiec)
5 Marta Stefańska (AZS AWF Warszawa)
6 Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
7 Katarzyna Rak (TMS Sosnowiec)
8 Anna Bozacka (KU AZS UAM Poznań)

Pełne wyniki >>

SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

Kolejność:
1 TMS Sosnowiec
2 AZS AWF Warszawa
3 KU AZS Poznań
4 AZS AWF Warszawa II

SZPADA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

Finał:
Mateusz Nycz - Filip Broniszewski 15:13

Kolejność:
1 Mateusz Nycz (Piast Gliwice)
2 Filip Broniszewski (AZS AWF Kraków)
3 Paweł Krawczyk (Muszkieter Gliwice)
3 Andrzej Kusch (KKS Kraków)
5 Łukasz Rokosz (AZS AWF Kraków)
6 Robert Żygowski (St. Szerm. Legia Warszawa)
7 Marcel Baś (KKS Kraków)
8 Jakub Koler (MKS Kusy Szczecin)

Pełne wyniki >>

SZPADA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

Kolejność:
1 AZS AWF Kraków
2 KKS Kraków
3 St. Szerm. Legia Warszawa
4 Piast Gliwice
5 AZS AWF Kraków II
6 Muszkieter Gliwice
7 MKS Kusy Szczecin

SZPADA KOBIET INDYWIDUALNIE

Finał:
Blanka Błach - Katarzyna Dąbrowa 15:14

Kolejność:
1 Blanka Błach (AZS AWF Wrocław)
2 Katarzyna Dąbrowa (AZS AWF Warszawa)
3 Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa)
3 Martyna Szymańska (AZS AWF Katowice)
5 Dominika Mosler (AZS AWF Katowice)
6 Natalia Królak (AZS AWF Warszawa)
7 Marta Majcher (AZS AWF Katowice)
8 Aleksandra Żurakowsak (AZS AWF Warszawa)

Pełne wyniki >>

SZPADA KOBIET DRUŻYNOWO

Kolejność:
1 AZS AWF Warszawa
2 AZS AWF Katowice
3 UKS D' Artagnan Ursynów
4 AZS AWF Warszawa II
5 Piast Gliwice

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski