mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LIPCA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017


MISTRZOSTWA EUROPY
W
SZERMIERCE
2012




PROGRAM - REPREZENTACJA - MEDALE POLAKÓW

Floret kobiet – trener reprezentacji Longin Szmit
Małgorzata Wojtkowiak (AZS AWF Poznań) - trener Włodzimierz Węcławek
Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) - trener Włodzimierz Węcławek
Sylwia Gruchała (AZS AWF Warszawa) - trener Piotr Majewski
Anna Rybicka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - trener Longin Szmit
Rezerwowa - Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - trener Longin Szmit

Floret mężczyzn – trener reprezentacji Stanisław Szymański
Paweł Kawiecki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - trener Stanisław Szymański
Radosław Glonek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - trener Stanisław Szymański
Michał Majewski (AZS AWF Warszawa) - trener Piotr Majewski
Leszek Rajski (Wrocławianie) - trener Krzysztof Głowacki
Rezerwowy - Paweł Osmański (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - trener Łukasz Szymański

Szabla kobiet – trener reprezentacji Andrzej Molatta
Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa) - trener Piotr Stroka
Bogna Jóźwiak (OŚ AZS Poznań)
- trenerzy Leszek Tylkowski i Norbert Jaskot
Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
- trenerzy Leszek Tylkowski i Norbert Jaskot
Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa) - trener Piotr Stroka
Rezerwowa - Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań)
- trenerzy Leszek Tylkowski i Norbert Jaskot

Szabla mężczyzn - trener reprezentacji Ryszard Czaja
Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice) - trener Ryszard Czaja
Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice) - trener Krzysztof Koniusz
Damian Skubiszewski (TMS Zagłębie Sosnowiec) - trener Andrzej Bil
Maciej Regulewski (TMS Zagłębie Sosnowiec) - trener Leszek Chłosta
Rezerwowy - Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa) - trener Piotr Stroka

Szpada kobiet – trener reprezentacji Mariusz Kosman
Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa) - trener Mariusz Kosman
Małgorzata Stroka (AZS AWF Warszawa) - trener Mariusz Kosman
Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa) - trener Mariusz Kosman
Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice) - trener Piotr Bortel
Rezerwowa - Renata Knapik (KKSz Kraków) - trener Bartłomiej Język

Szpada mężczyzn – trener reprezentacji Marek Julczewski
Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków) - trener Piotr Hammer
Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław) - trener Paweł Krawczyk
Piotr Kruczek (AZS AWF Kraków) - trener Piotr Hammer
Michał Adamek (AZS AWF Wrocław) - trener Paweł Krawczyk
Rezerwowy Filip Broniszewski (AZS AWF Kraków) - trener Zbigniew Ryczek




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski