mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LIPCA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Ogólnopolski
turniej
w szpadzie
do lat 12, 14 i 17


XXI Memoriał Franciszka Polnika

Radlin, 26-27 maja 2012

Ivo Chlebiej (Piast Gliwice), Wojciech Lubieniecki (PTG Sokół 1893 Mielec) i Patryk Szlama (Piast Gliwice) to zwycięzcy - odpowiednio w kategoriach dzieci, młodzików i kadetów - rozegranego w Radlinie turnieju szpadowego z okazji Dnia Dziecka. W niedzielę będą rywalizować dziewczęta.

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 12

Finał:
Ivo Chlebiej (Piast Gliwice)
- Marcin Jendrusz (AKS Mikołów) 8:7

Kolejność:
1 Ivo Chlebiej (Piast Gliwice)
2 Marcin Jendrusz (AKS Mikołów)
3 Patryk Adamczyk (MDK Nr 1 Bytom)
3 Bartłomiej Godlewski (Kolejarz Wrocław)
5 Przemysław Cnotalski (Zerwikaptur Kraków)
6 Kamil Huwer (UKS Trójka Radlin)
7 Grzegorz Woldeyes (Muszkieter Gliwice)
8 Sebastian Michalczyk (SKS Flesz Świdnica)

Startowało 40 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 14

Finał:
Wojciech Lubieniecki (PTG Sokół 1893 Mielec)
- Iwo Janecki (KKS Kraków) 12:7

Kolejność:
1 Wojciech Lubieniecki (PTG Sokół 1893 Mielec)
2 Iwo Janecki (KKS Kraków)
3 Damian Michalak (UKS Start Opole)
3 Bartłomiej Szurlej (Kolejarz Wrocław)
5 Artur Ryszkiewicz (MKS Kusy Szczecin)
6 Michał Bar (Piast Gliwice)
7 Ryszard Kałuziński (RMKS Rybnik)
8 Wojciech Ćwięka (MKS Gryf Mielec)

Startowało 55 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 17

Finał:
Patryk Szlama (Piast Gliwice)
- Aleksander Wiśniowski (UKS Start Opole) 15:10

Kolejność:
1 Patryk Szlama (Piast Gliwice)
2 Aleksander Wiśniowski (UKS Start Opole)
3 Kacper Kordas (RMKS Rybnik)
3 Michał Opałka (KS Szpada Wrocław)
5 Bartosz Staszulonek (Piast Gliwice)
6 Michał Nikiel (Muszkieter Gliwice)
7 Przemysław Trzepizur (RMKS Rybnik)
8 Tomasz Smoleń (TS Górnik Radlin)

Startowało 44 zawodników.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski