mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Ogólnopolski
turniej
we florecie
do lat 12, 14 i 17


IX Turniej Gdańska Kuźnia
Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
we florecie dziewcząt i chłopców

Gdańsk, 26-27 maja 2012

Kacper Szczypiński (Kolejarz Wrocław) w kateorii dzieci, Szymon Czartoryjski (Wrocławianie) w gronie młodzików i Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) w stawce kadetów, zwyciężyli w chłopięcej części dorocznego turnieju Gdańska Kuźnia rozegranego w Gdańskiej Szkole Floretu. Łacznie wzięło w nim udział 184 zawodników z całej Polski.

FLORET CHŁOPCÓW do lat 12

Finał:
Kacper Szczypiński (Kolejarz Wrocław)
- Maciej Bem (AZS AWF Poznań) 8:5

Kolejność:
1 Kacper Szczypiński (Kolejarz Wrocław)
2 Maciej Bem (AZS AWF Poznań)
3 Mateusz Bołakowski (MKS Kusy Szczecin)
3 Kuba Januszewski (MKS Kusy Szczecin)
5 Marcin Filkis (UKS Atena Gdańsk)
6 Mateusz Wiśniewski (D' Artagnan Ursynów)
7 Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
8 Stanisław Krajewski (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 54 zawodników.

Pełne wyniki >>

FLORET CHŁOPCÓW do lat 14

Finał:
Szymon Czartoryjski (Wrocławianie)
- Ireneusz Gościński (Kolejarz Wrocław) 12:7

Kolejność:
1 Szymon Czartoryjski (Wrocławianie)
2 Ireneusz Gościński (Kolejarz Wrocław)
3 Piotr Borowiec (UKS Atena Gdańsk)
3 Sławomir Kasprzyk (Wrocławianie)
5 Łukasz Pilszak (UKS Atena Gdańsk)
6 Aleksander Pera (AZS AWF Poznań)
7 Kacper Bobras (UKS Atena Gdańsk)
8 Filip Boratyn (Kolejarz Wrocław)

Startowało 77 zawodników.

Pełne wyniki >>

FLORET CHŁOPCÓW do lat 17

Finał:
Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
- Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk) 15:4

Kolejność:
1 Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
2 Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
3 Ludwik De Bazelaire (AZS AWF Warszawa)
3 Mikołaj Rygus (Polonia Leszno)
5 Kasper Paluszkiewicz (AZS AWF Poznań)
6 Dominik Samorek (Kolejarz Wrocław)
7 Aleksander Przedpełski (AZS AWF Warszawa)
8 Oskar Orszyński (Warta-Muszkieterowie Poznań)

Startowało 54 zawodników.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski