mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2018
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2016
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2016

Międzywojewódzkie
mistrzostwa
młodzików
w szermierce




LUBUSKIE, WIELKOPOLSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE

Śrem, 24 września 2011

Dziś w Śremie w pierwszym dniu międzywojewódzkich mistrzostw w kategorii młodzików (dla trzech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego) rywalizowali, indywidualnie i drużynowo, szpadziści i szpadzistki.We wszystkich konkurencjach triumfowali zawodnicy i zawodniczki MKS Kusy Szczecin. Indywidualne tytuły wywalczyli: Adrian Haławczak i Weronika Rabczewska.

SZPADA CHŁOPCÓW


Najlepsi szpadziści...

Finał:
Adrian Haławczak - Radosław Nowak (obaj MKS Kusy Szczecin) 10:2

Kolejność:
1 Adrian Haławczak (MKS Kusy Szczecin)
2 Radoslaw Nowak (MKS Kusy Szczecin)
3 Aleksander Kegel (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3 Daniel Łukasik (MKS Kusy Szczecin)
5 Oskar Orszyński (Warta-Muszkieterowie Poznań)
6 Mateusz Mazurkiewicz (UKS Irwin Manieczki)
7 Maciej Sienkiewicz (MKS Kusy Szczecin)
8 Jakub Borowiec (SKS Flesz Świdnica)

Startowało 31 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

Finał:
MKS Kusy Szczecin - MKS Kusy Szczecin II 36:19

1 MKS Kusy Szczecin
(Adrian Haławczak, Daniel Łukasik,
Radoslaw Nowak, Maciej Sienkiewicz)

2 MKS Kusy Szczecin II
(Paweł Jedynak, Krzysztof Łączny,
Kacper Koler, Bartosz Władyka

3 Warta-Muszkieterowie Poznań
(Aleksander Kegel, Jakub Miller,
Oskar Orszyński, Jan Samulski)

4 UKS Irwin Manieczki
5 IKS Jamalex Leszno
6 Polonia Leszno

Pełne wyniki >>

SZPADA DZIEWCZĄT


...i najlepsze szpadzistki.
Foto Warta Śrem

Finał:
Weronika Rabczewska - Wiktoria Skrzypczak (MKS Kusy Szczecin) 8:4

Kolejność:
1 Weronika Rabczewska (MKS Kusy Szczecin)
2 Wiktoria Skrzypczak (MKS Kusy Szczecin)
3 Anita Dziwulska (MKS Kusy Szczecin)
3 Daria Ignaszak (MKS Kusy Szczecin)
5 Hanna Lemanowicz (MKS Kusy Szczecin)
6 Alicja Piecyk (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
7 Aleksandra Spieczyńska (MKS Kusy Szczecin)
8 Renata Tomczak (IKS Jamalex Leszno)

Startowało 36 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZPADA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

Finał:
MKS Kusy Szczecin - Warta-Muszkieterowie Poznań 36:27

Kolejność:
1 MKS Kusy Szczecin
(Rozalia Darda, Weronika Rabczewska,
Wiktoria Skrzypczak, Aleksandra Stanuch)

2 Warta-Muszkieterowie Poznań
(Zofia Bronikowska, Zuzanna Głowińska,
Katarzyna Matysiak, Dominika Pałka)

3 MKS Kusy Szczecin II
(Anita Dziwulska, Daria Ignaszak,
Hanna Lemanowicz, Aleksandra Spieczyńska)

4 Polonia Leszno
5 IKS Jamalex Leszno
6 SKS Flesz Świdnica
7 UKS Atlas Tarnowo Podgórne
8 Warta Śrem

Pełne wyniki >>






IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski