mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2018
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2016
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2016
Międzynarodowy
turniej
we
florecie


2. Fahrenheit 1709
Mistrzowski Test

Gdańsk, 18 września 2011

FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

O 7 miejsce:
AZS AWF Warszawa - Sietom AZS AWFiS Gdańsk III 45:34

O 5 miejsce:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk I - Polska Juniorzy 45:27

O 3 miejsce:
Rumunia - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:36

Finał:
Polska I - Polska II 45:32

Kolejność:
1 Polska I
2 Polska II
3 Rumunia
4 Sietom AZS AWFiS Gdańsk II
5 Sietom AZS AWFiS Gdańsk I
6 Polska Juniorzy
7 AZS AWF Warszawa
8 Sietom AZS AWFiS Gdańsk III

Pierwsza faza - mecze w grupach systemem każdy z każdym.

GRUPA I
1 Polska I

(Tomasz Ciepły, Radosław Glonek, Paweł Kawiecki, Leszek Raksji)
2 AZS AWF Warszawa
(Artur Kopczyński, Michał Przybysławski, Jakub Surwiłło, Mateusz Ulanowski)
3 Sietom AZS AWFiS Gdańsk II
(Filip Franceson, Nontapat Panchan, Filip Płocharski)
4 Polska Juniorzy
(Krystian Gryglewski, Damian Koper, Szymon Kozłowski)

Polska I - Polska Juniorzy 45:24
Polska I - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:29
Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - Polska Juniorzy 45:43
Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - AZS AWF Warszawa 45:38
Polska Juniorzy - AZS AWF Warszawa 45:43
Polska I - AZS AWF Warszawa 45:24

GRUPA II
1 Rumunia

(Radu Daraban, Alexandru Diaconu, Virgil Saliscan)
2 Polska II
(Sławomir Mocek, Paweł Osmański, Marcin Zawada)
3 Sietom AZS AWFiS Gdańsk I
(Michał Janda, Piotr Janda, Maciej Włosek)
4 Sietom AZS AWFiS Gdańsk III
(Mateusz Knitter, Ksawery Nowosielski, Michał Siess)

Rumunia - Sietom AZS AWFiS Gdańsk III 45:25
Rumunia - Sietom AZS AWFiS Gdańsk I 45:23
Sietom AZS AWFiS Gdańsk I - Sietom AZS AWFiS Gdańsk III 45:27
Polska II - Sietom AZS AWFiS Gdańsk I 45:30
Polska II - Sietom AZS AWFiS Gdańsk III 45:21
Polska II - Rumunia 43:42


----------------------------------------------------------------------------------------------

Gdańsk, 17 września 2011

FLORET MĘŻCZYZN

W pierwszym dniu rozgrywanego w Gdańsku turnieju we florecie seniorów Fahrenheit 1709 toczyły się walki indywidualne w formule z repasażami od 1/32 finału (bez przesunięć). W tej dość nietypowej dla zawodów floretowych rzeczywistości najlepiej poradził sobie Leszek Rajski (Wrocławianie), który w finale pokonał niespodziewanie awansujacego tak wysoko Filipa Płocharskiego (Sietom AZS AWFiS Gdańsk). Drugą niespodzianką na podium był Michał Przybysławski(AZS AWF Warszawa).


Po tym trafieniu Leszek Rajski będzie mógł podnieść rękę w geście zwycięstwa..
Foto mat-fencing

Ćwierćfinały:
Leszek Rajski (Polska, KSz Wrocławianie)
– Virgil Saliscan (Rumunia, Steaua Bukareszt) 15:14

Filip Płocharski
– Radosław Glonek (obaj Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:8

Alexandru Diaconu (Rumunia)
– Sławomir Mocek (Polska, IKS Jamalex Leszno) 15:11

Michał Przybysławski (Polska, AZS AWF Warszawa)
– Paweł Kawiecki (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:14

Półfinały:
Rajski – Przybysławski 15:7
Płocharski – Diaconu 5:4

Finał:
Rajski – Płocharski 15:11

Kolejność:
1 Leszek Rajski (Polska, Wrocławianie)
2 Filip Płocharski (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Alexandru Diaconu (Rumunia, C.S.U. Politechnica Timisoara)
3 Michał Przybysławski (Polska, AZS AWF Warszawa)
5 Paweł Kawiecki (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
6 Sławomir Mocek (Polska, IKS Jamalex Leszno)
7 Radosław Glonek (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
8 Virgil Saliscan (Rumunia, Steaua Bukareszt)

Klasyfikacja generalna >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski