mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMO¦CI  LUTEGO  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALI¦CI IO
MISTRZOWIE ¦WIATA
POLSCY MEDALI¦CI M¦
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALI¦CI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIˇŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Puchar
Polski
w szermierce
sezon 2009/2010


XIII Turniej O Trójz±b Neptuna
we florecie kobiet

Turniej IV z IV

Gdańsk, 26 czerwca 2010

Małgorzata Wojtkowiak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zwyciężyła w XIII Turnieju
O Trójz±b Neptuna, będ±cy jednocze¶nie czwartym i ostatnim turniejem z cyklu Pucharu Polski florecistek. Reprezentantka gospodarzy w finale na Długim Targu, w sercu gdańskiej Starówki, pokonała klubow± koleżankę Annę Rybick± i tym samym, dosłownie w ostatniej chwili, zapewniła sobie pierwsze miejsce
w klasyfikacji generalnej PP. O 10 punktów zdołała wyprzedzić lideruj±c± po trzech turniejach Małgorzatę Susfał (D'Artagnan Ursynów), dzi¶ ósm±.


Decydujace walki toczyły się w namiocie rozbitym na Długim Targu.
Foto Sietom Sport

Ćwierćfinały:
Anna Rybicka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
- Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) 15:5

Hanna Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
- Agata Kantorska (AZS AWF Poznań) 12:11

Małgorzata Wojtkowiak
- Katarzyna Kryczało (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 10:7

Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań)
- Małgorzata Susfał (D'Artagnan Ursynów) 15:8

Półfinały:
Rybicka - H. Łyczbiń¶ka 15:7
Wojtkowiak - Synoradzka 6:5

Finał:
Wojtkowiak - Rybicka 15:10

Kolejno¶ć:
1 Małgorzata Wojtkowiak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
2 Anna Rybicka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Hanna Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań)
5 Agata Kantorska (AZS AWF Poznań)
6 Katarzyna Kryczało (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
7 Martyna Jelińska (Budowlani Toruń)
8 Małgorzata Susfał (D'Artagnan Ursynów)

Startowały 42 zawodniczki.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ¦WIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ¦WIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski