mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LUTEGO  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Międzynarodowy
turniej
w
szermierce


Pyronova Challenge

Samorin, 12 czerwca 2010

FLORET MĘŻCZYZN

Paweł Szumielewicz (Wrocławianie) zajął drugie miejsce w turnieju florecistów Pyronova Challenge rozegranym w słwackim Samorinie. Polak uległ w finale Gaborowi Szabadosowi, reprezentantowi budapeszteńskiego CSATA. Drugi ze startujacych w Samorinie wrocławian - Miochał Dul - był 21.

Ćwierćfinał:
Paweł Szumielewicz - Michal Horvath (Słowacja, KS Samorin) 15:10
Lorenzo Mazza - Andras Szeremi (obaj Węgry, MTK Budapeszt) 15:12
Gabor Szbados - Anton Berjozkin (obaj Węgry, CSATA Budapeszt) 15:10
Mate Hari (Węgry, CSATA Budapeszt) - Jakub Joniak (Słowacja, STU Bratyslawa) 15:13

Półfinały:
Szumielewicz - Mazza 11:10
Szabados - Hari 15:9

Finał:
Szabados - Szumielweicz 15:12

Kolejność:
1 Gabor Szbados (Węgry, CSATA Budapeszt)
2 Paweł Szumielewicz (Wrocławianie)
3 Mate Hari (Węgry, CSATA Budapeszt)
3 Lorenzo Mazza (Węgry, MTK Budapeszt)
5 Anton Berjozkin (Węgry, CSATA Budapeszt)
6 Andras Szeremi (Węgry, MTK Budapeszt)
7 Michal Horvath (Słowacja, KS Samorin)
8 Jakub Joniak (Słowacja, STU Bratyslawa)
-----------------------------------
21 Michał Dul (Wrocławianie)

Startowało 36 zawodników.




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski