mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LUTEGO  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Puchar
Polski
w szermierce
sezon 2009/2010


TURNIEJ IV z IV

XIX Memoriał Fechtmistrza Leona Kozy–Kozarskiego
w szabli kobiet i mężczyzn

Poznań, 12 czerwca 20010

Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań) i Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice) wygrali ostatni w bieżącym sezonie turniej z cyklu Pucharu Polski w szabli.

SZABLA KOBIET

Ćwierćfinały:
Bogna Jóźwiak - Katarzyna Różycka (obie OŚ AZS Poznań) 15:6

Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
- Marta Puda (TMS Sosnowiec) 15:4

Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań)
- Annna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok) 15:13

Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
- Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa) 15:9

Półfinał:
Jóźwiak - Kędziora 15:9
Więckowska - Wątor 15:13

Finał:
Więckowska - Jóźwiak 15:12

Kolejność:
1 Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań)
2 Bogna Jóźwiak (OS AZS Poznań)
3 Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
3 Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
5 Marta Puda (TMS Sosnowiec)
6 Annna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
7 Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa)
8 Katarzyna Różycka (OŚ AZS Poznań)

Startowało 37 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZABLA MĘŻCZYZN

Ćwierćfinały:
Jakub Ceranowicz - Bartosz Koniusz (obaj AZS AWF Katowice) 15:11

Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa)
- Łukasz Gal (KKSz Konin) 15:13

Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
- Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec) 15:10

Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
- Filip Cieszkowski (AZS AWF Warszawa) 15:12

Półfinał:
Kościelniakowski - Ceranowicz 15:14
M. Koniusz - Skrodzki 15:8

Finał:
Koniusz - Kościelniakowski 15:8

Kolejność:
1 Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
2 Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa)
3 Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
3 Jakub Ceranowicz (AZS AWF Katowice)
5 Łukasz Gal (KKSz Konin)
6 Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
7 Filip Cieszkowski (AZS AWF Warszawa)
8 Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)

Startowało 48 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski