mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  PAŹDZIERNIKA  2018
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2016
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2016
Turniej
ogólnopolski
w szpadzie
do lat 11, 14 i 17


Gwiazdka Ze Szpadą

Gliwice, 29 listopada 2009

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 17

Finał:
Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław)
- Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków) 15:13

Kolejność:
1 Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław)
2 Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków)
3 Julia Górecka (AZS AWF Katowice)
3 Dorota Rowińska (KKS Kraków)
5 Martyna Błaszczyk (AZS AWF Wrocław)
6 Julia Jurecka (AZS AWF Wrocław)
7 Magdalena Wasyluk (MKS Kusy Szczecin)
8 Tamara Pągowska (Akademia Szermierki Warszawa)

Startowało 38 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 14

Finał:
Adrianna Szolke (Pałac Młodziezy Katowice)
- Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) 10:5

Kolejność:
1 Adrianna Szolke (Pałac Młodziezy Katowice)
2 Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)
3 Justyna Jagiełko (Pałac Młodziezy Katowice)
3 Aleksandra Obońska (WLKS Kmicic Częstochowa)
5 Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice)
6 Gabriela Jarosz (SKS Radomyśl Wielki)
7 Agnieszka Gryszka (AZS AWF Wrocław)
8 Paulina Ptaszyńska (TS Górnik Radlin)

Startowało 38 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 11

Finał:
Wiktoria Skrzypczak (MKS Kusy Szczecin)
- Wiktoria Zamachowska (KKS Kraków) 8:6

Kolejność:
1 Wiktoria Skrzypczak (MKS Kusy Szczecin)
2 Wiktoria Zamachowska (KKS Kraków)
3 Kinga Brawańska (Piast Gliwice)
3 Aleksandra Stanuch (MKS Kusy Szczecin)
5 Weronika Rabczewska (MKS Kusy Szczecin)
6 Maria Gajówka (Pałac Młodzieży Katowice)
7 Paulina Zacharkiewicz (UKS Gryfek Szczecin)
8 Klaudia Serwacka (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)

Startowały 33 zawodniczki.

Pełne wyniki >>

Gliwice, 28 listopada 2009

SZPADA CHŁOPCÓW do la 17

Finał:
Mateusz Rok (TS Górnik Radlin)
- Kamil Naszkowski (RMKS Rybnik) 15:7

Kolejność:
1 Mateusz Rok (TS Górnik Radlin)
2 Kamil Naszkowski (RMKS Rybnik)
3 Daniel Niestrój (Piast Gliwice)
3 Tomasz Wróblewski (TS Górnik Radlin)
5 Sebastian Majgier (Pisat Gliwice)
6 Jan Andrzejewski (Kolejarz Wrocław)
7 Mikołaj Adamowicz (MKS Kusy Szczecin)
8 Marek Zabawa (TS Górnik Radlin)

Startowało 31 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do la 14

Finał:
Maciej Bielec (AZS AWF Wrocław)
- Patryk Szlama (Piast Gliwice) 10:5

Kolejność:
1 Maciej Bielec (AZS AWF Wrocław)
2 Patryk Szlama (Piast Gliwice)
3 Filip Majkut (MKS Kusy Szczecin)
3 Przemysław Trzepizur (RMKS Rybnik)
5 Michał Opałka (AZS AWF Wrocław)
6 Piotr Kapała (UKS Kosynier Gliwice)
7 Marcin Krzyścin (KKS Kraków)
8 Marcin Hunt (RMKS Rybnik)

Startowało 56 zawodników.

Pełne wyniki >>

FLORET CHŁOPCÓW do la 11

Finał:
Marcin Nikiel (UKS Kosynier Gliwice)
- Dante Cinque (KKS Kraków) 8:1

Kolejność:
1 Marcin Nikiel (UKS Kosynier Gliwice)
2 Dante Cinque (KKS Kraków)
3 Bartłomiej Petela (Muszkieter Gliwice)
3 Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki)
5 Damian Michalak (UKS Start Opole)
6 Karol Blanik (UKS Trójka Radlin)
7 Kacper Kordas (RMKS Rybnik)
8 Paweł Myrcik (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)

Startowało 51 zawodników.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski