mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Międzynarodowy
turniej
we florecie
do lat 11 i 14


VI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
O Puchar Elbudu


Wrocław, 29 listopada 2009

FLORET DZIEWCZĄT do lat 17

Finał:
Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
- Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) 12:6

Kolejność:
1 Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
2 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
3 Weronika Czajka (Zjednoczeni Pabianice)
3 Anna Jereczek (UKS Atena Gdańsk)
5 Justyna Czajka (Zjednoczeni Pabianice)
6 Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
7 Maria Vetulani (Warta-Muszkieterowie Poznań)
8 Magdalena Strachowska (Zjednoczeni Pabianiece)

Startowało 61 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

FLORET DZIEWCZĄT do lat 14

Finał:
Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
- Daria Przybylska (D'Artagnan Ursynów) 12:4

Kolejność:
1 Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
2 Daria Przybylska (D'Artagnan Ursynów)
3 Karolina Kapral (MKS Kusy Szczecin)
3 Rużena Poznerwa (Czechy, SK Stare Mesto)
5 Sabina Hendrichowa (Czechy, Szerm Ostrawa)
6 Małgorzata Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
7 Patrycja Rudzińska (UKS Atena Gdańsk)
8 Joanna Toporska (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 58 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

Wrocław, 28 listopada 2009

FLORET CHŁOPCÓW do la 14

Finał:
Patryk Choiński (Budowlani Toruń)
- Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) 9:3

Kolejność:
1 Patryk Choiński (Budowlani Toruń)
2 Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
3 Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno)
3 Michał Kotleszka (Wrocławianie)
5 Bartosz Trznadel (UKS Atena Gdańsk)
6 Filip Żmijewski (UKS Atena Gdańsk)
7 Lukas Teteris (Łotwa)
8 Mateusz Sawczyn (Wrocławianie)

Startowało 60 zawodników.

Pełne wyniki >>

FLORET CHŁOPCÓW do la 11

Finał:
Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
- Stanisław Tomczak (MKS Kusy Szczecin) 4:3

Kolejność:
1 Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
2 Stanisław Tomczak (MKS Kusy Szczecin)
3 Jakub Miller (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3 Tomasz Stróżyński (AZS Bydgoszcz)
5 Mikołaj Sowa (Kolejarz Wrocław)
6 Christian Lechmicke (Niemcy, FC Schkeuditz)
7 Wojciech Góralewski (AZS Bydgoszcz)
8 Igor Tyda (UKS De La Salle Gdańsk)

Startowało 64 zawodników.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski