mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


McDonald's Cup

Heidenheim, 22 listopada 2009

SZPADA DZIEWCZĄT

Ćwierćfinały:
Julia Bacharewa - Ksenia Kapitanowa (obie Rosja) 15:6
Martyna Swatowska - Olga Ehler (Niemcy, SV Waldkirch) 15:10
Julia Morawietz (Niemcy, Bayer 04 Leverkusen)
- Auriane Mallo (Francja, Masque de Fer Lyon) 15:13
Tatiana Gudkowa (Rosja) - Federica Santandrea (Włochy) 15:6

Półfinały:
Bacharewa - Swatowska 15:13

Finał:
Gudkowa - Bacharewa 15:9
Gudkowa - Morawietz 15:7

Kolejność:
1 Tatiana Gudkowa (Rosja)
2 Julia Bacharewa (Rosja)
3 Martyna Swatowska (MKS Kusy Szczecin)
3 Julia Morawietz (Niemcy, Bayer 04 Leverkusen)
5 Auriane Mallo (Francja, Masque de Fer Lyon)
6 Olga Ehler (Niemcy, SV Waldkirch)
7 Federica Santandrea (Włochy)
8 Ksenia Kapitanowa (Rosja)
------------------------------------------------
15 Patrycja Pilecka (AZS AWF Wrocław)
17 Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice)
24 Kamila Strug (AZS AWF Wrocław)
41 Justyna Kaca (AZS AWF Wrocław)
46 Julia Jurecka (AZS AWF Wrocław)
48 Aleksandra Galińska (St. Szerm. Legia Warszawa)
71 Józefina Kołucka (AZS AWF Warszawa)
73 Monika Karpezo (UKS Gocław 75 Warszawa)
78 Olga Kisiel (AZS AWF Warszawa)
80 Magdalena Pawłowska (AZS AWF Warszawa)
85 Anna Ridzewska (Piast Gliwice)
102 Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław)
103 Magdalena Wasyluk (MKS Kusy Szczecin)
119 Aleksandra Rubin (AZS AWF Katowice)
121 Marta Spodymek (Piast Gliwice)
130 Apolonia Żychiewicz (Piast Gliwice)
130 Klaudia Jędrzejewska (AZS AWF Katowice)
135 Sandra Maćkowiak (MKS Kusy Szcecin)
138 Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków)
142 Hanna Jarosz (AZS AWF Wrocław)
159 Natalia Pisarska (Górnik Radlin)
160 Paulina Michalewicz (Piast Gliwice)
163 Marta Kopocz (Górnik Radlin)
163 Paulina Ptaszyńska (Górnik Radlin)
181 Magdalena Lużyńska (AZS AWF Katowice)
188 Anna Stanuch (MKS Kusy Szczecin)
190 Alicja Wróblewska (MKS Kusy Szczecin)
214 Martyna Błaszczyk (AZS AWF Wrocław)
218 Aleksandra Szklar (MKS Kusy Szczecin)
218 Mirosława Gojny (Górnik Radlin)
232 Patrycja Wrona (AZS AWF Wrocław)
248 Aleksandra Stachurska (Górnik Radlin)

Startowało 256 zawodniczek.





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski