mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  SIERPNIA  2018
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2016
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2016
Puchar Polski
we florecie
do lat 20
sezon 2009/2010


TURNIEJ II z III

Toruń, 22 listopada 2009

Drugi tegoroczny turniej juniorów z cyklu Pucharu Polski we florecie odbywał się w Toruniu. Gospodarze mieli powody do satysfakcji, bo w klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się torunianka z urodzenia, a reprezentująca gdański Sietom AZS AWFiS Hanna Łyczbińska, zaś w męskim gronie zwyciężył Maciej Włosek z miejscowych Budowlanych.

FLORET KOBIET

Ćwierćfinały:
Hanna Łyczbińska - Katarzyna Gutowska (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:7
Marta Łyczbińska - Dagmara Toboła (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:8
Emilia Rygielska (Budowlani Toruń) - Aleksandra Breś (AZS AWF Warszawa) 15:7
Iwona Olbromska - Monika Paliszewska (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:14

Półfinały:
Łyczbińska H. - Łyczbińska M. 6:5
Olbromska - Rygielska 14:10

Finał:
Łyczbińska H. - Olbromska 14:8

Kolejność:
1 Hanna Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
2 Iwona Olbromska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Marta Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Emilia Rygielska (Budowlani Toruń)
5 Monika Paliszewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
6 Katarzyna Gutowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
7 Aleksandra Breś (AZS AWF Warszawa)
8 Dagmara Toboła (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Startowało 65 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

FLORET MĘŻCZYZN


Najlepsza czwórka florecistów: Maciej Włosek, Piotr Janda, Mikołaj Smura, Miłosz Nuckowski.
Foto Krystyna Włosek

Ćwierćfinały:
Miłosz Nuckowski (Wrocławianie) - Rafał Wiśniewski (AZS AWF Poznań) 15:8
Maciej Włosek - Maciej Czajkowski (obaj Budowlani Toruń) 15:10
Piotr Janda - Michał Janda (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:9
Mikołaj Smura (AZS AWF Poznań) - Patryk Kolak (IKS Jamalex Leszno) 15:8

Półfinały:
Włosek - Nuckowski 15:7
P.Janda - Smura M. 15:10

Finał:
Włosek - P.Janda 15:12

Kolejność:
1 Maciej Włosek (Budowlani Toruń)
2 Piotr Janda (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Miłosz Nuckowski (Wrocławianie)
3 Mikołaj Smura (AZS AWF Poznań)
5 Maciej Czajkowski (Budowlani Toruń)
6 Rafał Wisniewski (AZS AWF Poznań)
7 Michał Janda (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
8 Patryk Kolak (IKS Jamalex Leszno)

Startowało 65 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski