mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LIPCA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


XXII International Sumsi Tournament

Salzburg, 14 listopada 2009

FLORET CHŁOPCÓW

Ćwierćfinały:
Gabor Nemeth (Torekves, Węgry)
- Nathan Kulhanek (Heerooms, Holandia) 15:6

Dawid Taczkowski
- Iordanis Iliadis (Hellenic Fencing Federation, Grecja) 15:10

Oskar Metza
- Virgile Collineau (Escrime Pays D'Aix, Francja) 15:12

Daniel Sajo (UTE, Węgry)
- Tevfik Burak Babaoglu (Altinyurt S.K, Turcja) 15:11

Półfinały:
Nemeth - Taczkowski 13:10
Sajo - Metza 15:14

Finał:
Nemeth - Sajo 15:11

Kolejność:
1 Gabor Nemeth (Torekves, Węgry)
2 Daniel Sajo (UTE, Węgry)
3 Oskar Metza (AZS AWF Poznań)
3 Dawid Taczkowski (AZS AWF Poznań)

5 Nathan Kulhanek (Heerooms, Holandia)
6 Tevfik Burak Babaoglu (Altinyurt S.K, Turcja)
7 Iordanis Iliadis (Hellenic Fencing Federation, Grecja)
8 Virgile Collineau (Escrime Pays D'Aix, Francja)
---------------------------------------------------------------
15 Krystian Gryglewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
16 Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
18 Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
24 Filip Franceson (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
53 Michal Siess (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
97 Filip Żmijewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
102 Piotr Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
111 Maciej Podralski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
136 Wojciech Dudzic (UKS Atena Gdańsk)
141 Jedrzej Krukowski (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 142 zawodników.




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski