mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017


II Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka

Poznań, 15 listopada 2009

Drugi festiwalowy dzień był areną walk florecistek i szpadzistów. Identycznie, jak w sobotę rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych do lat 11 i 14. Odpowiednio wygrywali: Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice) i Jędrzej Lisiak (UKS Irwin Manieczki) oraz Melania Lipińska (UKS Atena Gdańsk) i Jan Andrzejewski (Kolejarz Wrocław).

FLORET DZIEWCZĄT do lat 11


Foto Marta Machnicka

Finał:
Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
- Olga Gomzina (Petersburg, Rosja) 8:2

Kolejność:
1 Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
2 Olga Gomzina (Petersburg, Rosja)
3 Dominika Pałka (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3 Zofia Bronikowska (Warta-Muszkieterowie Poznań)
5 Luiza Stanisławska (AZS AWF Poznań)
6 Małgorzata Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
7 Aleksandra Spieczyńska (MKS Kusy Szczecin)
8 Patrycja Rudzińska (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 56 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

FLORET DZIEWCZĄT do lat 14


Foto Marta Machnicka

Finał:
Melania Lipińska (UKS Atena Gdańsk)
- Weronika Czajka (Zjednoczeni Pabianice) 12:6

Kolejność:
1 Melania Lipińska (UKS Atena Gdańsk)
2 Weronika Czajka (Zjednoczeni Pabianice)
3 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
3 Zuzanna Wieczorek (AZS AWF Poznań)
5 Irina Semenowa (Petersburg, Rosja)
6 Magdalena Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
7 Maria Vetulani (Warta-Muszkieteowie Poznań)
8 Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)

Startowało 51 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 11


Foto Marta Machnicka

Finał:
- Jędrzej Lisiak
- Wojciech Kolańczyk (obaj UKS Irwin Manieczki) 8:5

Kolejność:
1 Jędrzej Lisiak (UKS Irwin Manieczki)
2 Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki)
3 Antoni Krzemiński (WLKS Kmicic Częstochowa)
3 Konrad Miklaszewski (Polski Klub Szermierczy Warszawa)
5 Sławomir Lewandowski (Kolejarz Wrocław)
6 Jakub Kania (Kolejarz Wrocław)
7 Filip Ralko (UKS Start Opole)
8 Jakub Miller (Warta-Muszkieterowie Poznań)

Startowało 29 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 14


Foto Marta Machnicka

Finał:
Jan Andrzejewski (Kolejarz Wrocław)
- Alex Garbat (Warta-Muszkieterowie Poznań) 12:9

Kolejność:
1 Jan Andrzejewski (Kolejarz Wrocław)
2 Alex Garbat (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3 Przemysław Stankiewicz (UKS MDK Olimp Lubin)
3 Jan Koronkiweicz (Kolejarz Wrocław)
5 Aleksander Wiśniowski (UKS Start Opole)
6 Jerzy Nawrocki (AZS AWF Wrocław)
7 Tomasz Kasztelan (WLKS Kmicic Częstochowa)
8 Kacper Wyporkiewicz (WLKS Kmicic Częstochowa)

Startowało 40 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski