mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LIPCA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Ogólnopolski
turniej
w szabli
do lat 13 i 17


III Ogólnopolski Turniej
O Puchar Dyrektora GOSiR Konstancin-Jeziorna


Konstancin, 14 listopada 2009

SZABLA DZIEWCZĄT do lat 13

Finał:
Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
- Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec) 15:13

Kolejność:
1 Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
2 Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
3 Anna Cios (TMS Sosnowiec)
3 Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
5 Joanna Wątor (TMS Sosnowiec)
6 Sara Ciesielska (KKSz Konin)
7 Marta Geraga (KKSz Konin)
8 Zofia Kwiatkowska (IKS Konstancin)

Startowało 36 zawodniczek.

SZABLA DZIEWCZĄT do lat 17

Finał:
Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
- Angelika Wątor (TMS Sosnowiec) 15:13

Kolejność:
1 Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
2 Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
3 Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
3 Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
5 Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok)
6 Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
7 Sylwia Bijak (TMS Sosnowiec)
8 Patrycja Palczyńska (IKS Konstancin)

Startowało 30 zawodniczek.

SZABLA CHŁOPCÓW do lat 13

Finał:
Kamil Siwek - Aleksander Mimier (obaj KKSz Konin) 15:7

Kolejność:
1 Kamil Siwek (KKSz Konin)
2 Aleksander Mimier (KKSz Konin)
3 Kamil Groniecki (TMS Sosnowiec)
3 Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
5 Mateusz Kawaliło (TMS Sosnowiec)
6 Bartosz Grześkowiak (AZS AWF Poznań)
7 Karol Lademann (IKS Konstancin)
8 Janusz Zapasnik (KKSz Konin)

Startowało 39 zawodników.

SZABLA CHŁOPCÓW do lat 17

Finał:
Filip Jastrzębski (KKSz Konin)
- Jakub Ociński (Dragon Łódź) 15:11

Kolejność:
1 Filip Jastrzębski (KKSz Konin)
2 Jakub Ociński (Dragon Łódź)
3 Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
3 Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
5 Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
6 Mariusz Mańczak (KKSz Konin)
7 Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
8 Michał Kochan (TMS Sosnowiec)

Startowało 24 zawodników.





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski