mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


Internationaler Haendel-Cup

Halle, 8-9 listopada 2009

FLORET CHŁOPCÓW

W sobotę i niedzielę w Halle odbył się floretowy turniej Pucharu Europy Kadetów (do lat 17) Internationaler Haendel-Cup. Spośród stawki aż 282 zawodników najlepszym okazał się Tevfik Burak Babaoglu z Turcji. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem został Krystian Gryglewski. Florecista Sietomu AZS AWFiS Gdańsk zajął 21 lokatę.

Ćwierćfinały:
Tevfik Burak Babaoglu (Turcja)
- Alexander Tsoronis (Dania) 15:10

Niklas Parchatka (Niemcy)
- Baptiste Mourrain (Francja) 15:7

Oskar Weinberger (Szwecja)
- Alex Tofalides (Wielka Brytania) 15:8

Maxime Pauty (Francja)
- Alexander Choupenitch (Czechy) 15:8

Półfinały:
Babaoglu – Weinberger 15:7
Parchatka – Pauty 15:14

Finał:
Babaoglu - Parchatka 15:9

Kolejność:
1 Tevfik Burak Babaoglu (Turcja)
2 Niklas Parchatka (Niemcy)
3 Oskar Weinberger (Szwecja)
3 Maxime Pauty (Francja)
5 Alexander Tsoronis (Dania)
6 Alex Tofalides (Wielka Brytania)
7 Baptiste Mourrain (Francja)
8 Alexander Choupenitch (Czechy)
----------------------------------------------------------------
21 Krystian Gryglewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
24 Jakub Jurewicz (Zjednoczeni Pabianice)
29 Marcin Albrecht (budowlani Toruń)
37 Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
39 Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa)
46 Aleksander Kosicki (Budowlani Toruń)
51 Oskar Metza (AZS AWF Poznań)
55 Michał Siess (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
65 Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
66 Filip Franceson (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
73 Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń)
75 Dominik Jankowiak (AZS AWF Poznań)
83 Dawid Taczkowski (AZS AWF Poznań)
85 Piotr Andrzejak (AZS AWF Poznań)
86 Michał Tyczyński (AZS AWF Warszawa)
105 Adrian Przednowek (Budowlani Toruń)
110 Filip Żmijewski (UKS Atena Gdańsk)
121 Patryk Choiński (Budowlani Toruń)
127 Mateusz Kruk (Budowlani Toruń)
149 Piotr Sobczak (UKS Atena Gdańsk)
168 Michał Hejny (MKS Kusy Szczecin)
178 Hubert Swatowski (MKS Kusy Szczecin)
187 Łukasz Tokarczyk (Budowlani Toruń)
188 Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
204 Bartosz Trznadel (UKS Atena Gdańsk)
261 Wojciech Dudzic (UKS Atena Gdańsk)
274 Wojciech Krukowski (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 282 zawodników

Paweł Kawiecki





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski