mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
VI Turniej Integracyjny

Rydzyna, 24 października 2009

W Rydzynie odbył się organizowany przez leszczyński IKS, VI szermierczy turniej integracyjny. W gronie floretowych jedenastolatków najlepsi byli: Dominika Pałka (Warta Poznań-Muszkieterowie) i Mikołaj Sowa (Kolejarz Wrocław). Między czternastolatkami najlepsi byli: Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie) i Dominik Samorek (Kolejarz Wrocław), zaś w kategorii juniorów młodszych (do lat 17, tylko chłopcy) zwyciężył Bartosz Cegielski (IKS Leszno). Wśród zawodników na wózkach walczących na szpady triumfowali Patryk i Marika Majewscy.

Pełne wyniki >>

FLORET CHŁOPCÓW do lat 11

Finał:
Mikołaj Sowa (Kolejarz Wrocław)
- Jakub Miller (Warta Poznań-Muszkieterowie) 6:5

Kolejność:
1 Mikołaj Sowa (Kolejarz Wrocław)
2 Jakub Miller (Warta Poznań-Muszkieterowie)
3 Kacper Antkowiak (Wrocławianie)
3 Michał Obrębski (Warta Poznań-Muszkieterowie)
5 Adrian Wojtkowiak (IKS Leszno)
6 Aleksander Szamałek (Warta Poznań
7 Ireneusz Gościński (Kolejarz Wrocław)
8 Jędrzej Bórkowski (Polonia 1912 Leszno)

Startowało 26 zawodników.

FLORET DZIEWCZĄT do lat 11

Finał:
Dominika Pałka)
- Katarzyna Matysiak (Warta Poznań-Muszkieterowie) 8:5

Kolejność:
1 Dominika Pałka (Warta Poznań-Muszkieterowie)
2 Katarzyna Matysiak (Warta Poznań-Muszkieterowie)
3 Malwina Jurga (Polonia 1912 Leszno)
3 Julia Pander (Wrocławianie)
5 Ewelina Kolak (IKS Leszno)
6 Wiktoria Krysiak (Wrocławianie)
7 Weronika Król (Polonia 1912 Leszno)
8 Jagoda Dyba (Polonia 1912 Leszno)

Startowało 18 zawodniczek.

FLORET CHŁOPCÓW do lat 14

Finał:
Samorek Dominik (Kolejarz Wrocław)
- Sawczyn Mateusz (Wrocławianie) 12:2

Kolejność:
1 Dominik Samorek (Kolejarz Wrocław)
2 Mateusz Sawczyn (Wrocławianie)
3 Mateusz Dorochowicz (Kolejarz Wrocław)
3 Jakub Kalinowski (Wrocławianie)
5 Piotr Niedzielski (Polonia 1912 Leszno)
6 Mikołaj Wietrzykowski (Polonia 1912 Leszno)
7 Maciej Miętki (Polonia 1912 Leszno)
8 Oskar Orszyński (Warta Poznań-Muszkieterowie)

Startowało 21 zawodników.

FLORET DZIEWCZĄT do lat 14

Finał:
Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie)
- Agnieszka Mejza (Warta Poznań-Muszkieterowie)

Kolejność:
1 Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie)
2 Agnieszka Mejza (Warta Poznań-Muszkieterowie)
3 Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie)
3 Hanna Salamon (Wrocławianie)
5 Matylda Curyło (Wrocławianie)
6 Beata Żurowska (Wrocławianie)
7 Marta Adrian (Warta Poznań-Muszkieterowie)
8 Michalina Bórkowska (Polonia 1912 Leszno)

Startowało 13 zawodniczek.

FLORET CHŁOPCÓW do lat 17

Finał:
Bartosz Cegielski (IKS Leszno)
- Alex Garbat (Warta Poznań-Muszkieterowie) 9:7

Kolejność:
1 Bartosz Cegielski (IKS Leszno)
2 Alex Garbat (Warta Poznań-Muszkieterowie)
3 Hubert Janowski (Warta Poznań-Muszkieterowie)
3 Michał Kotleszka (Wrocławianie)
5 Maciej Bronikowski (Warta Poznań-Muszkieterowie)
6 Mikołaj Przezbórski (IKS Leszno)
7 Maciej Czarnul (IKS Leszno)
8 Miłosz Zdęga (IKS Leszno)
9 Dawid Kądziołka (Wrocławianie)
10 Mateusz Nowak (IKS Leszno)



IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski