mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Ogólnopolski
turniej
w szpadzie
do lat 11, 14 i 17


V Turniej O Puchar Opola
W szpadzie dziewcząt i człopców

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 11

Finał:
Bartosz Staszulonek (UKS Kosynier Gliwice)
- Marek Daniszewski (Muszkieter Gliwice) 12:10

Kolejność:
1 Bartosz Staszulonek (UKS Kosynier Gliwice)
2 Marek Daniszewski (Muszkieter Gliwice)
3 Piotr Kapała (UKS Kosynier Gliwice)
3 Daniel Marcol (UKS Trójka Radlin)
5 Tomasz Kosmol (Piast Gliwice)
6 Jakub Fick (DOSir Sokolnia Chorzów)
7 Paweł Boron (UKS Start Opole)
8 Kamil Cichaczewski (UKS Trójka Radlin)

Startowało 36 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 14

Finał:
Natalia Bytnar (SKS Radomyśl Wielki)
- Mirosława Gojny (TS Górnik Radlin) 15:11

Kolejność:
1 Natalia Bytnar (SKS Radomyśl Wielki)
2 Mirosława Gojny (TS Górnik Radlin)
3 Aleksandra Ineksiak (St. Szerm. Legia Warszawa)
3 Alicja Krakowska (TG Sokół Mielec)
5 Paulina Ptaszynska (UKS Trójka Radlin)
6 Paulina Wolakowska (Piast Gliwice)
7 Pamela Gnatowicz (UKS Start Opole)
8 Kinga Majnusz (Piast Gliwice)

Startowało 20 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 17

Finał:
Aleksander Staszulonek (Muszkieter Gliwice)
- Krzysztof Rokosz (Muszkieter Gliwice) 15:7

Kolejność:
1 Aleksander Staszulonek (Muszkieter Gliwice)
2 Krzysztof Rokosz (Muszkieter Gliwice)
3 Bartłomiej Kulig (Zerwikaptur Kraków)
3 Piotr Punt UKS Start Opole)
5 Grzegorz Guenther (UKS Start Opole)
6 Jacek Kosiba (Zerwikaptur Kraków)
7 Marek Zabawa (TS Górnik Radlin)
8 Maciej Toch (Zerwikaptur Kraków)

Startowało 21 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski