mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


XVIII Coupe de Samaria

Samorin, 18 października 2009

FLORET DZIEWCZĄT

Natalia Gołębiowska druga w Coupe de Samaria
Znów gdańszczanka na podium turnieju Pucharu Europy Kadetów.
W Samorinie najwyżej z Polek staneła, druga w Coupe de Samaria,
Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFS). Zuzanna Sobczak, która ostatnio wygrywała w Budapeszcie, tym razem zajęła piąte miejsce. A więc kolejny bardzo dobry występ Polek, tym bardziej, że w "ósemce" zmieściła się jeszcze Aleksandra Lasic (UKS Floret Ruda Śląska). Wygrała Węgierka Dora Lupkovics.

Ćwierćfinały:
Dora Lupkovics (ZVE , Węgry)
- Nora Meszaros (BVSC, Węgry) 15:4

Kristina Bokorova (KS Samorin, Słowacja)
- Zuzanna Sobczak 15:12

Fruzsina Golya - Melinda Hajdu (obie UTE, Węgry) 15:1

Natalia Gołębiowska - Aleksandra Lasic 15:3

Półfinały:
Lupkovics - Bokorova 15:8
Gołębiowska - Golya 15:5

Finał:
Lupkovics - Gołębiowska 15:9

Kolejność:
1 Dora Lupkovics (ZVE , Węgry)
2 Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Kristina Bokorova (KS Samorin, Słowacja)
3 Fruzsina Golya (UTE, Węgry)
5 Suzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
6 Melinda Hajdu (UTE, Węgry)
7 Aleksandra Lasic (UKS Floret Ruda Śląska)
8 Nora Meszaros (BVSC, Węgry)
-----------------------------------------------------
12 Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń)
17 Zuzanna Madajczyk (AZS AWF Poznań)
18 Halina Ptak (MKS Kusy Szczecin)
20 Magda Bochenek (Budowlani Toruń)
21 Matylda Plucińska (AZS AWF Poznań)
23 Karolina Pachucka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
24 Zuzanna Majewska (MKS Kusy Szczecin)
27 Melania Lipińska (UKS Atena Gdańsk)
27 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
30 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
35 Natalia Zakrzewska (AZS AWF Warszawa)
39 Marta Thiem (Budowlani Toruń)
42 Aleksandra Gospodarowicz (Polonia 1912 Leszno)
52 Katarzyna Jezierska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
58 Aleksandra Opolska (AZS AWF Warszawa)
60 Karolina Baron (Budowlani Toruń)
64 Katarzyna Sinoracka (Budowlani Toruń)
67 Karolina Kućko (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
69 Monika Leszkowicz (MKS Kusy Szczecin)
72 Agata Wyganowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
74 Joanna Szypułowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
81 Agata Wasilczyk (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
91 Martyna Przybyłowicz (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
104 Marianna Jankowska (UKS Atena Gdańsk)
108 Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)
115 Karolina Piskorska (UKS Atena Gdańsk)
116 Sara Żelechowska (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 117 zawodniczek.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski