mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


Gév-Huniber Cup

Gödöllõ, 17 października 2009

Bardzo dobre trzecie miejsce w stawce prawie dwustu zawodników zajął szablista sosnowieckiego TMS podczas startu w turnieju Gév-Huniber Cup rozegranym w węgierskim Gdulo, a zaliczanym do Pucharu Europy Kadetów. Startujące tego dnia w drużynowym turnieju polskie kadetki również stanęły na podium. W konkurencji chłopców zwyciężył Węgier András Szatmári, zaś w drużynowym turnieju dziewcząt USA.

SZABLA CHŁOPCÓW

Kolejność:
1 András Szatmári (Vasas Budapeszt, Wegry)
2 Maximilian Kindler (TSG Eislingen, Niemcy)
3 Richard Hübers (TSV Bayer Dormagen, Niemcy)
3 Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
5 Will Spear (USA)
6 Martin Singer (BSE Budapeszt, Węgry)
7 Artiom Karabiński (Dinamo, Białoruś)
8 Mikhail Akula (Dinamo, Białoruś)
-------------------------------------------------------
20 Tomasz Pytel (Pałac Młodzieży Katowice)
24 Michal Kochan (TMS Sosnowiec)
46 Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
49 Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
52 Krystian Stepień (OŚ AZS Poznań)
53 Jakub Ociński (Dragon Łódź)
60 Ryszard Szymik (Pałac Młodzieży Katowice)
69 Mariusz Mańczak (KKsz Konin)
77 Maciej Lisaj (MKS Kusy Szczecin)
79 Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
89 Adam Janasik (KKsz Konin)
93 Marek Stuchlik (Pałac Młodzieży Katowice)
106 Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
108 Kamil Malinowski (Pałac Młodzieży Katowice)
115 Bartosz Seweryn (Pałac Młodzieży Katowice)
123 Filip Jastrzebski (KKSz Konin)
124 Mateusz Czarkowski (UKS 13 Białystok)
125 Damian Zioła (KKSz Konin)
127 Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
136 Aleksander Pień (Kolejarz 24 Katowice)
137 Piotr Krawczyk (Pałac Młodzieży Katowice)
150 Patryk Syla(Pałac Młodzieży Katowice)
153 Kamil Lazar (UKS 13 Białystok)
165 Andrzej Białecki (AZS AWF Warszawa)
165 Maciej Dudek(Pałac Młodzieży Katowice)
167 Bartosz Borkiewicz (KKSz Konin)
188 Aleksander Kowaliński (AZS AWF Warszawa)

Startowało 188 zawodników.

SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

Kolejność:
1 USA
2 Ukraina
3 Polska
4 Ukraina II
5 Rosja III
6 Rosja IV
7 Polska II
8 Rosja V
-------------------------------
18 Kolejarz 24 Katowice
19 UKS 13 Białystok
21 IKS Konstancin
24 AZS AWF Warszawa
32 TMS Sosnowiec

Startowały 33 drużyny.





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski