mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  SIERPNIA  2018
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2016
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2016
Puchar
Polski
w szabli do lat 20
sezon 2009/2010


Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

TURNIEJ II z III

W drugiej odsłonie Pucharu Polski juniorów w szabli rozegranej w Koninie pierwsze skrzypce grali Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa) i Jakub Kacprzak reprezentujący miejscowy KKSz. Oni to stanęli na najwyższym stopniu podium i odebrali dyplomy zwycięzców.

SZABLA MĘŻCZYZN

Ćwierćfinały:
Paweł Węgliński (AZS AWF Warszawa)
- Ryszard Szymik (Pałac Młodzieży Katowice) 15:12

Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
- Mateusz Jasiński (AZS AWF Warszawa) 15:9

Jakub Kacprzak (KKSz Konin)
- Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice) 15:6

Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań) 15:7

Półfinały:
Regulewski - Węgliński 15:9
Kacprzak - Sęczek 15:12

Finał:
Kacprzak - Regulewski 15:12

Kolejność:
1 Jakub Kacprzak (KKSz Konin)
2 Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
3 Paweł Węgliński (AZS AWF Warszawa)
3 Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
5 Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
6 Mateusz Jasiński (AZS AWF Warszawa)
7 Ryszard Szymik (Pałac Młodzieży Katowice)
8 Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań)

Startowało 59 zawodników.

Pełne wyniki

SZABLA KOBIET

Ćwierćfinały:
Weronika Trzmielewska (KKSz Konin)
- Kaja Kłodawska (Dragon Łódź) 15:14

Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
- Weronika Maciejewska (KKSz Konin) 15:12

Marta Puda - Karolina Walczak (obie TMS Sosnowiec) 15:9

Matylda Ostojska - Martyna Wątora (obie AZS AWF Warszawa) 15:13

Półfinały:
Trzmielewska - Warszawska 15:12
Ostojska - Puda 15:14

Finał:
Ostojska - Trzmielewska 15:4

Kolejność:
1 Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
2 Weronika Trzmielewska (KKSz Konin)
3 Marta Puda (TMS Sosnowiec)
3 Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
5 Kaja Kłodawska (Dragon Łódź)
6 Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
7 Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
8 Weronika Maciejewska (KKSz Konin)

Startowały 54 zawodniczki.

Pełne wyniki





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski