mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
HAWANA 2003 - NOWY JORK 2004 - LIPSK 2005 - TURYN 2006 - PETERSBURG 2007 - PEKIN 2008

Mistrzostwa
świata
w
szermierce


ANTALYA, 30 września - 8 października 2009

REPREZENTACJA - PROGRAM - WYNIKI - MEDALE POLAKÓW

Floret kobiet
Karolina Chlewińska
Sylwia Gruchała
Katarzyna Kryczało
Małgorzata Wojtkowiak (wszystkie Sietom AZS AWFis Gdańsk)

Floret mężczyzn
Tomasz Ciepły (AZS AWF Poznań)
Radosław Glonek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
Sławomir Mocek (IKS Jamalex Leszno)
Marcin Zawada (AZS AWF Warszawa)

Szabla kobiet
Bogna Jóźwiak
Katarzyn Kędziora (obie OŚ AZS Poznań)
Aleksandra Socha-Szelagowski
Irena Więckowska (obie AZS AWF Warszawa)

Szabla mężczyzn
Jakub Ceranowicz (AZS AWF Katowice)
Mateusz Górski (KKSz Konin)
Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
Adrian Stanisławski (KKSz Konin)

Szpada kobiet
Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice)
Danuta Dmowska-Andrzejuk
Ewa Nelip
Magdalena Piekarska (wszystkie AZS AWF Warszawa)

Szpada mężczyzn
Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa)
Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław)
Adam Wiercioch (Piast Gliwice)
Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków)





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski