mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Ogólnopolski
turniej
w szabli
do lat 13 i 15


Turniej O Puchar Dyrektora MOS Konin
w szabli dziewcząt i chłopców

SZABLA DZIEWCZĄT do lat 11

Finał:
Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
- Sylwia Matuszak (KKSz Konin) 12:6

Kolejność:
1 Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
2 Sylwia Matuszak (KKSz Konin)
3 Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
3 Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
5 Karolina Rak (TMS Sosnowiec)
5 Urszula Sałanska (IKS Konstancin)
7 Paulina Lichtorowicz (TMS Sosnowiec)
8 Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)

Startowało 28 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZABLA DZIEWCZĄT do lat 15

Finał:
Gabriela Drygała (KKSz Konin)
- Diana Zalewska (Nikołajew, Ukraina) 15:11

Kolejność:
1 Gabriela Drygała (KKSz Konin)
2 Diana Zalewska (Nikołajew, Ukraina)
3 Patrycja Pełka (Kolejarz 24 Katowice)
3 Weronika Walendowska (Kolejarz 24 Katowice)
5 Aleksandra Błaszczyk (UKS 13 Białystok)
6 Joanna Wątor (TMS Sosnowiec)
7 Anna Cios (TMS Sosnowiec)
8 Sara Ciesielska (KKSz Konin)

Startowało 43 zawodniczki.

Pełne wyniki >>

SZABLA CHŁOPCÓW do lat 11

Finał:
Adam Rychlewski (KKSz Konin)
- Bartosz Grześkowiak (AZS AWF Poznań) 12:10

Kolejność:
1 Adam Rychlewski (KKSz Konin)
2 Bartosz Grześkowiak (AZS AWF Poznań)
3 Dominik Bury (TMS Sosnowiec)
3 Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
5 Jakub Kupczyński (OŚ AZS Poznań)
6 Jakub Dams (AZS AWF Poznań)
7 Dominik Sztuba (KKSz Konin)
8 Bartosz Strejza (KKSz Konin)

Startowało 21 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZABLA CHŁOPCÓW do lat 15

Finał:
Kapustian Jewgien (Nikołajew, Ukraina)
- Kamil Goździk (KKSz Konin) 15:13

Kolejność:
1 Kapustian Jewgien (Nikołajew, Ukraina)
2 Kamil Goździk (KKSz Konin)
3 Maciej Kobeszko (PTS Jagiellończyk Białystok)
3 Konstantin Woronow (Nikołajew, Ukraina)
5 Siergej Płatonow (Nikołajew, Ukraina)
6 Nikita Murljan (Nikołajew, Ukraina)
7 Stanisław Świerk (KKSz Konin)
8 Bogdan Płatonow (Nikołajew, Ukraina)

Startowało 39 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski