mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2019
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
Ogólnopolski
turniej
w szpadzie
do lat 11, 13 i 16


Puchar Ziem Północnych

Szczecin, 7-8 listopada 2009

8 listopada 2009

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 11


Podium jedenastolatków.

Finał:
Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki)
- Marcin Nikiel (UKS Kosynier Gliwice) 10:9

Kolejność:
1 Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki)
2 Marcin Nikiel (UKS Kosynier Gliwice)
3 Damian Michalak (UKS Start Opole)
3 Bartłomiej Petela (Muszkieter Gliwice)
5 Bartłomiej Cichczewski (UKS Trójka Radlin)
6 Konrad Antoniak (Muszkieter Gliwice)
7 Kamil Tuszkiewicz (UKS MDK Olimp Lubin)
8 Stanisław Tomczak (MKS Kusy Szczecin)

Startowało 32 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 13


Podium trzynastolatków.

Finał:
Piotr Kapała (UKS Kosynier Gliwice)
- Aleksander Wisniowski (UKS Start Opole) 12:11

Kolejność:
1 Piotr Kapała (UKS Kosynier Gliwice)
2 Aleksander Wisniowski (UKS Start Opole)
3 Maciej Bielec (AZS AWF Wrocław)
3 Paweł Boroń (UKS Start Opole)
5 Daniel Marcol (UKS Trójka Radlin)
6 Michał Nikiel (Muszkieter Gliwice)
7 Hubert Swatowski (MKS Kusy Szczecin)
8 Jakub Turek (Pisat Gliwice)

Startowało 33 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA CHŁOPCÓW do lat 16


Podium szesnastolatków.

Finał:
Michał Hejny (MKS Kusy Szczecin)
- Marcin Michalak (UKS Start Opole) 15:13

Kolejność:
1 Michał Hejny (MKS Kusy Szczecin)
2 Marcin Michalak (UKS Start Opole)
3 Maciej Lisaj (MKS Kusy Szczecin)
3 Maksymilian Wojtas (MKS Kusy Szczecin)
5 Jakub Mazurkiewicz (UKS Irwin Manieczki)
6 Mikołaj Adamowicz (MKS Kusy Szczecin)
7 Ksawery Wariacki (MKS Kusy Szczecin)
8 Jędrzej Drobiński (UKS Irwin Manieczki)

Startowało 13 zawodników.

Pełne wyniki >>

7 listopada 2009

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 11


Podium jedenastolatek.

Finał:
Aleksandra Pisarek (Pałac Młodzieży Katowice)
- Weronika Rabczewska (MKS Kusy Szczecin) 10:9

Kolejność:
1 Aleksandra Pisarek (Pałac Młodzieży Katowice)
2 Weronika Rabczewska (MKS Kusy Szczecin)
3 Karolina Kapral (MKS Kusy Szczecin)
3 Wiktoria Skrzypczak (MKS Kusy Szczecin)
5 Aleksandra Stanuch (MKS Kusy Szczecin)
6 Maria Gajówka (Pałac Młodzieży Katowice)
7 Anna Maj (UKS Gryfek Szczecin)
8 Patrycja Mrochem (Pałac Młodzieży Katowice)

Startowało 19 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 13


Podium trzynastolatek.

Finał:
Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
- Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice) 12:11

Kolejność:
1 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
2 Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice)
3 Michalina Rucińska (Pałac Młodzieży Katowice)
3 Anna Stanuch (MKS Kusy Szczecin)
5 Adrianna Szkole (Pałac Młodzieży Katowice)
6 Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)
7 Agnieszka Gryszka (AZS AWF Wrocław)
8 Alicja Wiaderek (MKS Kusy Szczecin)

Startowało 26 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

SZPADA DZIEWCZĄT do lat 16


Podium szesnastolatek.
Wszystkie zdjęcie Kusy Szczecin

Finał:
Martyna Swatowska - Sandra Maćkowiak (obie MKS Kusy Szczecin) 15:7

Kolejność:
1 Martyna Swatowska (MKS Kusy Szczecin)
2 Sandra Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin)
3 Halina Ptak (MKS Kusy Szczecin)
3 Aleksandra Wodyk (Pałac Młodzieży Katowice)
5 Aleksandra Szklar (MKS Kusy Szczecin)
6 Monika Leszkowicz (MKS Kusy Szczecin)
7 Katarzyna Łopuch (SKS Flesz Świdnica)
8 Pamela Gnatowicz (UKS Start Opole)

Startowały 24 zawodniczki.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski