mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  KWIETNIA  2020
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2017
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2017
BOURGES 2003 - KOPENHAGA 2004 - ZALAEGERSZEG 2005 - IZMIR 2006 - GANDAWA 2007 - KIJÓW 2008

Mistrzostwa
Europy
w
szermierce


PŁOWDIW 2009

PROGRAM >> - REPREZENTACJA >> - MEDALE POLAKÓW >>

Floret kobiet - trener Longin Szmit:
Sylwia Gruchała, Małgorzata Wojtkowiak, Anna Rybicka (wszystkie Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań)

Floret mężczyzn - trener Stanisław Szymański:
Radosław Glonek, Paweł Osmański (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Sławomir Mocek (Jamalex IKS Leszno), Marcin Zawada (AZS AWF Warszawa)

Szabla kobiet - trener Andrzej Molatta:
Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań), Aleksandra Socha, Irena Więckowska (obie AZS AWF Warszawa), Matylda Ostojska (Dragon Łódź)

Szabla mężczyzn - trener Leszek Chłosta:
Marcin Koniusz, Adam Skrodzki, Jakub Ceranowicz (wszyscy AZS AWF Katowice), Mateusz Górski (KKSz Konin)

Szpada kobiet - trener Mariusz Kosman:
Danuta Dmowska-Andrzejuk, Małgorzata Stroka (tylko drużynowo), Magdalena Piekarska (wszystkie AZS AWF Warszawa), Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice), Renata Knapik (KKS Kraków - tylko indywidualnie)

Szpada mężczyzn - trener Marek Julczewski:
Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław), Adam Wiercioch (Piast Gliwice), Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków), Krzysztof Mikołajczak (Legia Warszawa)




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski