| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| XV Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski
w szermierce
do lat 17
WARSZAWA 2009
PROGRAM > - KLASYFIKACJA MEDALOWA > - KLASYFIKACJA PUNKTOWA >
7 maja 2009
FLORET DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO
Ćwierćfinały:
Budowlani Toruń - Polonia Leszno 45:19
Budowlani Toruń II - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 43:34
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Warszawa 38:24
AZS AWF Poznań - MKS Kusy Szczecin 34:23
Półfinały:
Budowlani Toruń - Budowlani Toruń II 41:32
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Poznań 36:35
Finał:
Budowlani Toruń - Sietom AZS AWFiS Gdańsk 45:27
O 3 miejsce:
AZS AWF Poznań - Budowlani Toruń II 45:35
Kolejność:
1 Budowlani Toruń
2 Sietom AZS AWFiS Gdańsk
3 AZS AWF Poznań
4 Budowlani Toruń II
5 MKS Kusy Szczecin
6 Sietom AZS AWFiS Gdańsk II
7 AZS AWF Warszawa
8 Polonia Leszno
9 AZS AWF Poznań II
10 UKS Atena Gdańsk
11 MKS Kusy Szczecin II
12 IKS Warszawa
6 maja 2009
FLORET DZIEWCZĄT
Martyna Jelińska (Budowalni Toruń) wygrała olimpiadowy turniej florecistek. W finale pokonała Zuzannę Sobczak, a na trzecich miejscach ukończyły zawody dwie Marty: Ciesielska z AZS AWF Poznań i Hausman z Budowlanych Toruń.
Ćwierćfinały:
Marta Hausman (Budowlani Toruń)
- Matylda Plucińska (AZS AWF Poznań) 15:6
Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
- Marta Thiem (Budowlani Toruń) 15:7
Martyna Jelińska
- Patrycja Sarnowska (obie Budowlani Toruń) 15:8
Marta Ciesielska (AZS AWF Poznań)
- Karolina Biernat (D’Artagnan Ursynów) 15:5
Półfinały:
Sobczak - Hausman 15:13
Jelińska - Ciesielska 4:3
Finał:
Jelińska - Sobczak 12:9
Kolejność:
1 Martyna Jelińska (Budowlani Toruń)
2 Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Marta Ciesielska (AZS AWF Poznań)
3 Marta Hausman (Budowlani Toruń)
5 Karolina Biernat (D’Artagnan Ursynów)
6 Patrycja Sarnowska (Budowlani Toruń)
7 Marta Thiem (Budowlani Toruń)
8 Matylda Plucińska (AZS AWF Poznań)
Startowało 48 zawodniczek.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|