| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Puchar
świata
w
szermierce
Eximbank Világkupa
Budapeszt, 14-15 marca 2009
FLORET KOBIET
15 marca 2009
Sylwia Gruchała ponownie na podium turnieju Pucharu Świata we florecie! Polka zajęła w stolicy Węgier trzecie miejsce w zawodach o Coupe Eximbank. Doskonale spisała się też jej klubowa koleżanka (obie Sietom
AZS AWFiS Gdańsk) Karolina Chlewińska, zajmując siódme miejsce.
Wygrała Włoszka Ilaria Salvatori.
Ćwierćfinały:
Ilaria Salvatori (Włochy) - Melanie Moumas (Francja) 15:7
Corrine Maitrejean (Francja) - Hee Sook Jeon (Korea) 13:10
Sylwia Gruchała - Karolina Chlewińska 15:8
Hyun Hee Nam (Korea) - Elisa Vardaro (Włochy) 15:7
Półfinały:
Salvatori - Maitrejean 15:4
Nam - Gruchała 15:11
Finał:
Salvatori - Nam 15:14
Kolejność:
1 Ilaria Salvatori (Włochy)
2 Hyun Hee Nam (Korea)
3 Corrine Maitrejean (Francja)
3 Sylwia Gruchała (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
5 Hee Sook Jeon (Korea)
6 Melanie Moumas (Francja)
7 Karolina Chlewińska (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
8 Elisa Vardaro (Włochy)
------------------------------------------------------------------------------
19 Małgorzata Wojtkowiak (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
30 Magdalena Knop (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
40 Anna Rybicka (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
45 Marta Matysik (Polska, AZS AWF Warszawa)
46 Katarzyna Kryczało (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
47 Agata Kantorska (Polska, AZS AWF Poznań)
58 Martyna Synoradzka (Polska, AZS AWF Poznań)
69 Małgorzata Susfał (Polska, D’Artagnan Ursynów)
70 Natalia Rajczak (Polska, AZS AWF Warszawa)
Startowało 100 zawodniczek.
Walki Polek:
1/32
Sylwia Gruchała - Melanie Wolgast (Niemcy) 15:4
Karolina Chlewińska - Anna Rybicka 15:12
Małgorzata Wojtkowiak - Julia Raszydowa (Rosja) 15:9
Magdalena Knop - Mathilde Gichoux (Francja) 15:11
Marta Matysik - Hye Sun Lee (Korea) 9:10
Katarzyna Kryczało - Astrid Guyart (Francja) 5:15
Agata Kantorska - Wiktoria Kozyriewa (Rosja) 6:13
Martyna Synoradzka - Katja Waechter (Niemcy) 14:15
1/16
Sylwia Gruchała - Sandra Kleinberger (Austria) 15:3
Karolina Chlewińska - Cristina Stahl (Rumunia) 11:10
Małgorzata Wojtkowiak - Wiktoria Kozyriewa (Rosja) 9:10
Magdalena Knop - Ilaria Salvatori (Włochy) 6:15
1/8
Sylwia Gruchała - Adriann Berta (Węgry) 15:10
Karolina Chlewińska - Berangere Genevois (Francja) 15:9
|
|
|
|