mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
w szabli
do lat 17
sezon 2008/2009


O Puchar Prezydenta Miasta Konina

TURNIEJ IV z IV

Triumfem reprezentujących stołeczny AZS AWF Martyny Wątory i Mariusza Wróbla zakończyły się rozegrany jako zawody O Puchar Prezydenta Miasta Konina Turniej Pucharu Polski juniorów młodszych w szabli. Na podium dziewczęcym oprócz warszawianki stanęły tylko zawodniczki TMS Sosnowiec - Pamela Warszawska, Karolina Walczak i Angelika Wątor, zaś na chłopięcym miejsca zajmowali jeszcze kolejno: Mateusz Walicki (KKSz Konin), Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice) i Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa).

SZABLA DZIEWCZĄT

Ćwierćfinały:
Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
- Małgorzata Turek (IKS Busido Rybnik) 15:8

Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
- Paulina Kałka (MKS Kusy Szczecin) 15:9

Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
- Marika Rzepka (KKSz Konin) 15:12

Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
- Angelika Trzmielewska (KKSz Konin) 15:11

Półfinały:
Wątora - Walczak 15:10
Warszawska - Wątor 15:9

Finał:
Wątora - Warszawska 15:12

Kolejność:
1 Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
2 Pamela Warszawska
3 Karolina Walczak
3 Angelika Wątor (wszystkie TMS Sosnowiec)
5 Paulina Kałka (MKS Kusy Szczecin)
6 Małgorzata Turek (IKS Busido Rybnik)
7 Angelika Trzmielewska
8 Marika Rzepka (obie KKSz Konin)

Startowały 52 zawodniczki.

Grupy >>
Tabela >>
Klasyfikacja generalna >>


SZABLA CHŁOPCÓW

Ćwierćfinały:
Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
- Kamil Kowalewski (Pałac Młodzieży Katowice) 15:5

Mateusz Walicki
- Filip Jastrzębski (obaj KKSz Konin) 15:10

Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
- Bartłomiej Łysik (TMS Sosnowiec) 15:8

Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
- Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa) 15:10

Półfinały:
Wróbel - Koniusz 15:6
Walicki - Sęczek 15:14

Finał:
Wróbel - Walicki 15:6

Kolejność:
1 Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
2 Mateusz Walicki (KKSz Konin)
3 Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
3 Adam Sęczek
5 Michał Tomasiak (obaj UKS Victor Warszawa)
6 Bartłomiej Łysik (TMS Sosnowiec)
7 Filip Jastrzębski (KKSz Konin)
8 Kamil Kowalewski (Pałac Młodzieży Katowice)

Startowało 76 zawodników.

Grupy >>
Tabela >>
Klasyfikacja generalna >>








IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski