mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Turniej
dla dzieci
we florecie
do lat 11 i 13


X Turniej O Brylantową Spinkę Królowej we florecie dziewcząt
14 grudnia 2008

Dziewczęta do lat 11
1 Julita Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
2 Marta Marchewka (D’Artagnan Ursynów)
3 Małgorzata Strachowska
3 Julia Strachowska (obie Zjednoczeni Pabianice)
5 Paulina Wilaszek (SKS Radomyśl)
6 Kamila Przyborowska (UKS Atena Gdańsk)
7 Róża Bartnicka
8 Daria Przybylska (obie D’Artagnan Ursynów)

Startowało 25 zawodniczek.

Klasyfikacja generalna >>


Dziewczęta do lat 13
1 Katarzyna Jakubczak (D’Artagnan Ursynów)
2 Magdalena Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
3 Anita Bednarczyk (UKS Kusy Warszawa)
3 Natalia Bytnar (SKS Radomyśl)
5 Maja Opolska (UKS Kusy Warszawa)
6 Alicja Krakowska (TG Sokół Mielec)
7 Anna Smolińska (D’Artagnan Ursynów)
8 Agata Stala (TG Sokół Mielec)

Startowało 15 zawodniczek.

Klasyfikacja generalna >>

XI Turniej O Rękawicę Atosa we florecie chłopców
13 grudnia 2008

Chłopcy do lat 11
1 Ludwik de Bazelaire
2 Jakub Luks (obaj AZS AWF Warszawa)
3 Szczepan Lewandowski (IKS Warszawa)
3 Oskar Orszyński (Warta Poznań)
5 Jan Socha (Punta Warszawa)
6 Jędrzej Szpygiel
7 Jarema Kozielewski (obaj Pałac Młodzieży Warszawa)
8 Gaweł Zaręba (Punta Warszawa)

Startowało 17 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>

Chłopcy do lat 13
1 Marek Maszkowski (AZS AWF Warszawa)
2 Dominik Przyłuski
3 Kacper Andrzejak (UKS Kusy Warszawa)
3 Szymon Majewski
5 Zbigniew Gawarski (obaj AZS AWF Warszawa)
6 Tomasz Konieczny (Punta Warszawa)
7 Maksymilian Gillner
8 Stanisław Jędrczak (obaj AZS AWF Warszawa)

Startowało 13 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski