mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Ogólnopolski
turniej
w szabli
do lat 13 i 15


22 listopada 2008, Konstancin

Szabla dziewcząt do lat 15

Kolejność:

1 Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
2 Katarzyna Tomczuk (SKS Konstancin)
3 Martyna Bonisławska (AZS AWF Warszawa)
3 Patrycja Palczyńska (SKS Konstancin)
5 Patrycja Pełka (Kolejarz 24 Katowice)
6 Dominika Siekacz
7 Monika Gieryn (obie KKSz Konin)
8 Agnieszka Rupińska (SKS Konstancin)

Startowało 28 zawodniczek.

Klasyfikacja generalna >>

Szabla dziewcząt do lat 13

Kolejność:

1 Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
2 Sara Ciesielska (KKSz Konin)
3 Kamila Derlatka
3 Zofia Kwiatkowska (obie SKS Konstancin)
5 Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)
6 Klaudia Pasternak (Kolejarz 24 Katowice)
7 Sylwia Matuszak
8 Marta Geraga (obie KKSz Konin)

Startowało 21 zawodniczek.

Klasyfikacja generalna >>

Szabla chłopców do lat 15

Kolejność:

1 Krzysztof Kanarek
2 Hubert Szczepaniak (obaj AZS AWF Warszawa)
3 Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
3 Marcin Wystel
5 Aleksander Pień (obaj Kolejarz 24 Katowice)
6 Adam Janasik (KKSz Konin)
7 Maciej Kobeszko (PTS Białystok)
8 Mateusz Olejniczak (Dragon Łódź)

Startowało 28 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>

Szabla chłopców do lat 13

Kolejność:

1 Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
2 Michał Różycki (SKS Konstancin)
3 Sebastian Nguyen Van (UKS Victor Warszawa)
3 Janusz Zapaśnik
5 Michał Elsner
6 Aleksander Mimier (wszyscy KKSz Konin)
7 Michał Pater (SKS Konstancin)
8 Jędrzej Suszek (UKS Hajduczek Olsztyn)

Startowało 32 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>


IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski